نمایندگی کانن در مرکز تهران

[icon_timeline timeline_style=”jstime” timeline_line_color=”#dd3333″][icon_timeline_feat icon_type=”selector” icon_size=”32″ icon_color=”#de5034″ icon_color_bg=”#ffffff”]

 نمایندگی کانن در مرکز تهران یکی از مجهزترین و بروزترین نمایندگی های فروش و ارائه خدمات پس از فروش در کشور است. این نمایندگی با کادری مجرب و فراهم آوردن شرایط ویژه برای خریداران توانسته به عنوان یکی از برترین واحدها در میان دیگر نمایندگی های کانن شناخته شود.

با مراجعه به نمایندگی کانن در مرکز تهران، می توانید علاوه بر دسترسی به کلیه محصولات کانن اعم از دوربین های حرفه ای، نیمه حرفه ای و مبتدی، اسکنر، پرینتر و دستگاه فتوکپی، تمامی لوازم جانبی این محصولات را نیز خریداری نمایید. در همین راستا، این مجموعه راهنمایی های قبل از خریدی را در اختیار مشتریان گرامی قرار می دهد تا بتوانند محصول مد نظر خود را با همان ویژگی های مورد انتظار انتخاب نمایند.

نمایندگی کانن در مرکز تهران نیز همچون دیگر نمایندگی های رسمی کانن در ایران، محصولات این کمپانی را به همراه ضمانت اصلی به فروش می رساند تا مشتری با اطمینان خاطر از اصل بودن کالا اقدام به خرید نماید. در کنار این ضمانت نامه، کارشناس فروش کارت گارانتی را بر اساس مشخصات مشتری، کالا و تاریخ روز تکمیل می کند تا در صورت بروز هرگونه مشکل در دستگاه بتوان آن را بدون پرداخت هزینه تعمیر نمود.

بخش تعمیرات کانن در مرکز تهران متشکل از کادری مجرب و با سابقه، مهارت های لازم جهت تعمیر تمامی محصولات کانن از جمله دوربین و انواع ماشین آلات اداری را دارا می باشند. از آنجا که نمایندگی کانن به طور مستقیم تحت نظارت شرکت کانن می باشد، تمامی قطعات اورجینال محصولات جهت تعمیر به کشور ارسال شده و مورد استفاده قرار می گیرد. بنابراین مشتریان عزیز می توانند بدون کوچکترین نگرانی از اصل بودن قطعات بکار رفته در پروسه تعمیر، دستگاه خود را به متخصصین نمایندگی کانن در مرکز تهران بسپارند.

از آنجا که محصولات کانن بسیار با کیفیت و قدرتمند هستند، بروز مشکل در کارکرد آن ها بسیار نادر است؛ اما در صورتی که هر یک از بخش های نرم افزاری و یا سخت افزاری دستگاه دچار مشکل شد، جهت تعمیر به نمایندگی مجاز کانن در اقصی نقاط کشور مراجعه نمایید.

مطالب مرتبط : نمایندگی کانن | فروشگاه کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی مرکزی کانن | شرکت کانن در تهران | نمایندگی رسمی کانن در تهران | فروشگاه مرکزی کانن

نمایندگی کانن در مرکز تهران[/icon_timeline_feat][/icon_timeline]