نمایندگی اصلی کانن در تهران

نمایندگی اصلی کانن در تهران

اگر علاقه مند به عکاسی هستید و یا به دنبال یک دوربین با کیفیت برای ثبت لحظات خاطره انگیز خود می گردید و کانن را انتخاب کرده اید، باید به این حسن انتخاب شما تبریک گفت. اما با توجه به وجود محصولات تقلبی با نام کانن، بهتر است به مراکزی مراجعه کنید که از اصل بودن کالای به فروش رسیده اطمینان داشته باشید.

اما شاید قصد خرید یکی از ماشین آلات اداری تولید شده توسط شرکت کانن را داشته و از کیفیت بالای این محصولات در مقایسه با دیگر برندهای موجود در بازار اطلاع داشته باشید. دستگاه پرینتر، اسکنر و فتوکپی کانن، از جمله برترین ماشین آلات اداری در دنیا هستند و بخش بزرگی از فروش این کمپانی را به خود اختصاص داده اند. با توجه به حساسیت بالای این دستگاه ها، بهتر است که برای خرید به نمایندگی کانن مراجعه نمایید تا دستگاه را به همراه گرانتی معتبر دریافت نمایید.

نمایندگی اصلی کانن در تهران ، بزرگرترین مرکز فروش و خدمات پس از فروش محصولات کانن در کشور است که خدمات این کمپانی را به طور تمام و کمال و با بالاترین سطح کیفی ارائه می کند. ما در این مجموعه با گردآوری تمامی محصولات تولید شده توسط شرکت کانن، سعی در برطرف نمودن نیاز همه اقشار جامعه با هر سطح درآمد و سلیقه ای داشته ایم. همچنین در بخش فروش خود از کارشناسان زبده ای بهره گرفته ایم تا علاوه بر توانایی ارتباط مثبت با مشتری، نیازهای وی را تشخیص داده و بهترین محصول را معرفی کنند.

فروش محصولات کانن به همراه ضمانت نامه اصل بودن کالا انجام می شود. بعلاوه در هنگام خرید کارت گارانتی توسط کارشناس فروش تکمیل می شود و نام و مدل کالا، نام خریدار و تاریخ خرید به همراه مهر و امضاء نمایندگی درج می شود. نمایندگی اصلی کانن در تهران مجهز به آخرین تکنولوژی و امکانات عیب یابی و تعمیر دستگاه های معیوب می باشد. بنابراین در صورتی که دستگاه کانن شما دچار ایراد فنی شد، می توانید دستگاه معیوب را به همراه گارنتی به نمایندگی کانن برده و به متخصصین کارآزموده مرکز بسپارید.

توجه داشته باشید که گارانتی محصولات کانن تنها در نمایندگی رسمی اعتبار داشته و مراجعه به مراکز غیرمجاز کالا را از گارانتی خارج می کند. همچنین مهندسین بخش تعمیرات نمایندگی اصلی کانن در تهران، افرادی دوره دیده و دارای گواهی بین المللی تعمیر محصولات کانن هستند.