نمایندگی اصلی کانن در ایران

نمایندگی اصلی کانن در ایران

نمایندگی اصلی کانن در ایران بیش از دو دهه است که به صورت رسمی مشغول به فعالیت بوده و به عنوان مرکز اصلی فروش محصولات کانن و ارائه خدمات پس از فروش این شرکت شناخته می شود. این مرکز با توجه به فروش بالای محصولات کانن در کشور و با هدف ارائه خدمات هرچه بهتر به هموطنان عزیز تاسیس شد.

نمایندگی اصلی کانن در ایران مفتخر است که طی سال ها فعالیت خود به عنوان نمایندگی یکی از معتبرترین شرکت های دنیا در کشور، همواره مورد اعتماد و رضایت هموطنان عزیز بوده است. در این مرکز تمامی تولیدات شرکت کنون اعم از دوربین های کامپکت،DSLR ، لنز دوربین، لوازم جانبی، پرینتر، اسکنر، دستگاه فکس و دیگر ماشین آلات اداری روز دنیا به فروش می رسد.

این مجموعه مجهز به پیشرفته ترین امکانات و تجهیزات در جهت رفع ایراد و تعمیر دستگاه های کانن در کشور می باشد. بعلاوه مهندسین این مرکز که دوره های عیب یابی و تعمیر دستگاه های کانن را در کشورهای خارجی فرا گرفته اند، اقدام به تعمیر دستگاه های معیوب می نمانید. در این مراکز برای تعمیر محصولات ابتدا عیب یابی صورت گرفته و در صورت اتمام گارانتی کالا هزینه تعمیر و یا تعویض قطعات به اطلاع مشتری رسانده می شود و پس از کسب رضایت از صاحب کالا متخصصین مرکز اقدام به تعمیر دستگاه خواهند کرد.

شایان ذکر است که نمایندگی اصلی کانن در ایران، تنها مرکز تامین قطعات اورجینال دستگاه های کانن بوده و در پروسه تعمیر، تنها از این قطعات بهره می گیرد. بنابراین در جهت جلوگیری از سودجویی مراکز غیرمجاز، به نمایندگی های مجاز کانن در سراسر کشور مراجعه نمایید. نمایندگی اصلی کنون در جهت رفاه حال هموطنان گرامی، خدمات فروش خود را به صورت آنلاین و از طریق وب سایت Iran-Canon ارائه می دهد. همچنین مطالبی را نیز در جهت معرفی تمامی محصولات کنون و نحوه استفاده و نگهداری از آن ها در این وب سایت منتشر کرده است.

مطالب مرتبط : نمایندگی کانن | فروشگاه کانن | نمایندگی رسمی کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی مرکزی کانن | نمایندگی دوربین عکاسی کانن | فروش محصولات کانن | شرکت کانن در تهراننمایندگی رسمی کانن در تهران