محصولات کانن

  شرکت کانن سال هاست که در تولید لوازم الکترونیکی فعالیت دارد اما بیشتر مردم برند کانن را با دوربین های عکاسی اش می شناسند.کانن که شرکتی حدودا هشتاد ساله است؛ از همان ابتدای کار خود تنوع و نوآوری در ساخت محصولات عکاسی را برای خود هدف قرار داد .پس از گذشت هشتاد سال نتیجه ی این هدف ، طراحی و ساخت محصولاتی با تنوع زیاد و کیفیت بالا بوده است.
امروزه کمتر کسی را میتوان پیدا کرد که با محصولات کنون سروکار نداشته باشد.محصولات کنون تقریبا در تمامی کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد.
اگر بخواهیم محصولات کانن را بیشتر بشناسیم ،می توانیم محصولات کنون را به دو دسته ی دوربین ها و ماشین های اداری تقسیم کنیم.
دسته ی اول محصولات کنون را دوربین های عکاسی ،فیلمبرداری و لوازم جانبی دوربین تشکیل می دهد.
این دسته از محصولات کانن در سرتاسر دنیا محبوبیت بسیار بالایی دارد به طوریکه امروزه برند کانن بهترین برند در تولید دوربین در دنیا می باشد.
اکثر دوربین های عکاسی کانن،امکان فیلمبرداری پیشرفته و حرفه ای را دارند اما شرکت کانن برای آن دسته از افرادی که قصد فیلمبرداری حرفه ای یا ساخت فیلم را دارند،دوربین های فیلمبرداری فوق پیشرفته و با امکانات عالی را عرضه کرده است.
وزن کم،سرعت بالا و کیفیت خوب از عواملی هستند که دوربین های فیلمبرداری کانن را نسبت به بقیه دوربین های فیلمبرداری متمایز می کنند.
محصولات کانن به دوربین فیلمبرداری و عکاسی ختم نمی شود.لنزهای کانن که با اندازه و کاربردهای مختلف تولید می شود، یکی دیگر از محصولات کانن است.
شرکت کانن برای هر نوع کاربرد و با هر نوع بودجه ای لنز طراحی و تولید کرده است.
دسته ی دیگر محصولات کنون ماشین های اداری (چاپگر،پرینتر و دستگاه کپی)و لوازم جانبی آن ها می باشد.
اکثر دستگاه های مورد استفاده در ادارات و سازمان های خصوصی و حتی دفاتر چاپ و تکثیر از محصولات کنون می باشد ؛چرا که این محصولات کانن کیفیت بسیار مطلوب تر از دیگر برند ها را داراست.
اسکنر ،فتوکپی و پرینتر سه محصول اداری پر طرفدار کانن می باشد.برندهای معروف دستگاه های اداری بسیار کم هستند اما کانن یکی از بهترین و معروف ترین برندهای این حوزه است
محصولات و ماشین های اداری کانن کیفیت بسیار خوبی دارند و همین کیفیت محبوبیت بسیار زیادی را برای این دستگاه ها ایجاد کرده است.این محبوبیت بسیار زیاد دستگاه های اداری کانن فروش خوبی را برای این محصولات به ارمغان آورد.کانن در دو دهه قبل برای افزایش محبوبیت این محصولات خود اقدام به طراحی و تولید ماشین های اداری ولی با مصارف خانگی کرد.با ورود این محصولات خانگی به بازار محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرد.وزن و حجم کم،قیمت مناسب و رابط کاربری آسان تر سه دلیل محبوبیت این دستگاه ها است.

 نمایندگی رسمی تولیدات شرکت کانن در ایران

نمایندگی رسمی کانن  نماینده رسمی و قانونی عرضه تولیدات شرکت کانن در بستر سایت و نیز فروش اینترنتی فعالیت خود را در سالهای دور آغاز کرده است و با بروز نگه داشتن قیمت ها  تا الان به عنوان سرچشمه ای با اطمینان و گزینه صحیحی برای مراکز فروش و نیز برای عزیزان علاقه مند به حوزه عکاسی در تمامی استان میباشد.

قیمت های مناسب و در خور توجه خریداران دوربین عکاسی کانن

به دلیل اعتبار و شهرتی که نمایندگی ما در ایران از شرکت اصلی کانن دریافت کرده است این نمایندگی به طور مستقیم مسئول واردات تمامی تولیدات کمپانی بزرگ کانن میباشد و با توجه به این امر مناسبترین قیمت ها و به روز قیمت ها را در نمایندگی خدمت عزیزان اعلام میکند.

مزایایی محصولات کانن

الان به جایی خواهیم رسید که بهتر میباشد مشاهده بکنیم چرا میبایست محصولات عکاسی کانن را تهیه بکنیم!

معتبر بودن و شهرت مارک های جهانی معتبر چیزی نمیباشد که بدون دلیل و فاقد داشتن برتری های چشمگیر نسبت به دیگر رقیبان به دست بیایید.

مزایایی مدل های دی اس ال آرشرکت کانن را می شود در سه حالت عنوان کرد.

کیفیت تصویر دوربین عکاسی کانن

نخستین نکته ای که می بایست در این باره به آن اشاره کنیم این میباشد که امکان دارد مگاپیکسل مدل های دی اس ال آر شرکت کانن در سطح های اولیه مقداری کم تر از بقیه و شاید پایین تر از بعضی مدل های خانگی به نظر برسد و این مسئله را به ذهن شما خطور بکند که روزولوشن تصویر پایین تری نسبت به دیگران خواهد داشت ولی این تصور صدرصد اشتباه میباشد!!!

کیفیت تصویر بالاتر مرتبط به نوع و ابعاد حسگری میباشد که در مدل های عکاسی بهره برداری می شود و از این جیث شرکت کانن جزو برترین هاست.

نکته دیگر در کیفیت تصویر ها، میزانی میباشد که شما می توانید تصویر را زوم بکنید و کیفیت آن از بین نرود. از برتری های دوربین عکاسی کانن این کم نشدن روزولوشن تصویر در زوم میباشد. البته وابسته به مارک دوربین این روزولوشن تفاوت هایی دارد.

دیگر نکته ای که می شود در مورد کیفیت تصاویر در دوربین های پیشرفته شرکت کانن صحبت بکنیم مسئله نویز در مدل های دیجیتال میباشد.

رخ دادن نویز در مدل های DSLR بسیار اتفاق خواهد افتاد و از این جهت کمپانی کانن میتواند با استفاده از قابلیت های جدید در مدل های خویش، بوجود آمدن نویز را به کم ترین سطح ممکن برساند.

در عکسبرداری با فرمت RAW می شود دیگر مزایایی کیفیت تصویر دوربین عکاسی کانن را ببینید. در تصویر های فرمت RAW تصویر های کانن رنج پویایی رنگ زیادی خواهند داشت و منعطف بودن در اصلاح رنگ و نور در این فرمت از تصویر های دوربین کانن خیلی بالا میباشد.

سرعت

هنگامی که از سرعت سخن به میان می آید ممکن است سرعت شاتر و یا سرعت پشت هم تصویر به ثانیه در ذهنتان خطور بکند که صحیح هم میباشد. ولی دو سطح بعدی از سرعت به عنوان امتیازات دوربین عکاسی کانن می توان اسم برد.

یکی سریع بودن و دقت در وضوح میباشد. قابلیت وضوح نرم و پر سرعت در این مدل ها،کمپامی کانن را به یکی از پر مصرف ترین دوربین های DSLR در بازار جهانی بدل کرده است.

دوم آنکه در عکسبرداری از سوژه های در حال تحرک سرعت عوض کردن وضوح دوربین کانن مثال زدنی میباشد.

انعطاف پذیری

مشتریان با دغدغه عکاسی و کاربران کارکشته در وقت تهیه دوربین عکسبرداری به منعطف پذیری آن اهمیت ویژه ای قائل هستند.

 انعطاف پذیری چه میباشد؟! انعطاف پذیری اشاره دقیقی به قابلیت بهره برداری از دوربین در محیط های مختلف و امکانات آن خواهد داشت.

نخستین قدم در این مورد این میباشد که طیف زیادی از لنزهای کانن برای مدل های پیشرفته DSLR کانن طراحی شده است که به شما این قابلیت را خواهد داد تا برای هر محیطی بشود از لنز استاندارد برای عکسبرداری بهره برداری بکنید.

مرحله بعدی روش طراحی دکمه های مدیریت دوربین روی بادی میباشد. نحوه آرایش این کلید ها بر روی بادی های دوربین عکاسی کانن به صورتی میباشد که در سریع ترین زمان در دسترس می شود تنظیمات مورد نیاز خود را به نسبت محیط های نوری عوض بکنید. تنظیماتی مانند دیافراگم، ایزو، سرعت شاتر، عکسبرداری پشت سر هم و غیره.

البته طراحی دوربین های به روز کانن با صفحه های چرخنده تاچی بیش از گذشته بر سرعت و انعطاف پذیری این دوربین ها اضافه کرده است.

امیدوارم با گفتن این نکته ها در مورد مزیت های دوربین عکاسی کانن بتوانید از آن ها در خرید دوربین عکاسی مناسب خود بهره ببرید.

ولی باید به طرف بازار دوربین و ویژگی های تجاری کانن حرکت کنیم.

با روانه کردن دوربین عکاسی کانن مدل 5D بازار به شکل چشمگیری به طرف شرکت کانن متمایل شد. این مدل جزو نخستین مدل های پیشرفته شرکت کانن با ویژگی تصویربرداری فول اچ دی میباشد.

دوربین مدل 5D همچنان در میان عکاسان کار کشته جزو پر مصرف ترین ها میباشد.

در سال های گذشته بخش دیگری از مدل های DSLR شرکت کانن که از مدل های کراپ این شرکت میباشند هم نظر کاربران بسیاری را به سمت خویش کشانده است. در این بخش می شود دوربین های 80D ، 77D ، 800D و 750D را اسم برد که با خوش شناسی بسیاری از سمت کاربران دوربین های عکاسی حرفه ای روبرو میشوند.

ممکن است برای شما این مورد پیش آمده است که دلایل این نام گذاری های چند رقمی و سه رقمی و غیره چه مسائلی میباشد!

شرکت کانن در عرضه دوربین های عکسبرداری پیشرفته خود آن ها را در 4 سطح تازه کارها، علاقمندان عکسبرداری آماتور، کاربری سطوح پیشرفته و حرفه ای اسم گذاری و روانه بازارهای جهانی کرده است.

بر این اساس سری های 4 رقمی دوربین عکسبرداری حرفه ای کانن همانند دوربین های 4000D و 750D تعریف کننده سطوح تازه کار این مدل ها میباشند که برای کاربران تازه کار خیلی مناسب میباشند و هزینه خریداری این مدل ها در این سطوح از تمامی مدل های حرفه ای کم تر میباشد.

خانواده دو رقمی این مدل ها مانند دوربین های 80D و 77D که پر مصرفت ترین های بازار دوربین عکسبرداری DSLR میباشند مخصوص کاربران عکسبرداری در سطوح بسیار بالاتر از عکاسی که به عنوان کاربران جدی عکسبرداری هستند طراحی و عرضه می شود. هزینه دوربین عکسبرداری کانن در این سطوح چیزی بین 20 تا 30 میلیون تومان میباشد.

ولی خانواده تک رقمی نمایان کننده سطوح کارایی بیشتر و پیشرفته دوربین های عکسبرداری کانن میباشد. هزینه دوربین کانن در این سطوح خیلی زیاد میباشد و مدل های فول فریم 5D و 6D و دوربین کراپ 7D از مدل های کاربری سطوح بالای کانن محسوب میشوند ولی خانواده 1 به عنوان پیشرفته ترین سطح دوربین عکاسی کانن مثل مدل 1D برای مشتریان سطوح بسیار بالاتر دوربین عکاسی طراحی و تولید میشود.

کمپانی کانن دوربین 1Dرا در مقام پرچم دار مدل های عکسبرداری پیشرفته خود در این سالیان  حضور داشته و مورد بهره برداری در سطح ها خیلی پیشرفته میباشد.

به این صورت شما توانایی ان را دارید تا با در نظر داشتن محیط ها، سلیقه و سطح خود در عکسبرداری، اقدام به تهیه دوربین پیشرفته کانن مناسب خود بکنید.

میبایست اشاره بکنیم که شرکت کانن در سال 2012 تولید سری مدل های عکسبرداری فاقد آینه را آغاز میکند. مدل های فاقد آینه شرکت کانن دوربین های خانواده M و R میباشند. نخستین مدل های فول فریم فاقد آینه کانن EOS R در سال 2018 تولید شد است و این خبر از تغییرات به روز و جدی در عرصه تولید مدل های عکسبرداری دیجیتال حرفه ای در آینده نزدیک را کرده است. اینگونه که مشخص میباشد می بایست این مدل ها را جدی گیرید و سایه آن ها را بر اثر DSLR ها حس بکنید. البته می بایست این نکته را فراموش نکنید که نبرد هزینه خریداری دوربین کانن در این بخش خیلی زیاد میباشد و اکثرا برای مصرف های تجاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

در سالیان اخیر به ما اثبات شده است که تکنولوژی بسیار سریعتر از آنچه که تصور کرده اید در حال تغییر می باشد و بسیاری از تولیدات تکنولوژیک که امروز برایمان خیلی پیشرفته به نظر می رسند ممکن است  چند سال آینده فراموش بشوند. کمپانی کانن نشان داده که این توانایی را دارد تا با به روز شدن با شرایط تکنولوژیک نو کنار بیایید .

در طی این سال ها و به مرور زمان کانن در بیشتر نقاط جهان شناخته شده میباشد و سر شاخه هایی همچون کانن آمریکا، کانن اروپا و کانن آسیا را راه اندازی کرد که هر کدام از قاره ها را بصورت تخصصی پوشش می دهند.

چنانچه می دانیم در بازار آسیا و خاورمیانه، ایران یکی از پر فروش ترین بازارهای دوربین های عکاسی کانن است.