لوازم جانبی کانن

لوازم جانبی کانن

برای اینکه یک عکاس حرفه ای باشید ؛ بهتر است درباره ی لوازم جانبی بیشتر بدانید. عکاسی به صورت جدی در عمل به چیزی فراتر از فشردن یک دکمه احتیاج دارد و نیازمند انبوهی از لوازم جانبی حرفه ای برای انجام آن می باشد.

ما در اینجا قصد داریم 5 تا از لوازم جانبی که بسیار مورد استفاده است را معرفی کنیم.

 1-بند دوربین : بند یکی از لوازم لوازم جانبی کانن است که بسیار کاربردی است.استفاده از بند محکم و مطمئن بسیار مهم است.اگر از بند مناسب استفاده نشود،ممکن است دوربین از گردن فرد بیفتد و دچار آسیب شود. از آنجاییکه وزن دوربین های DSLR معمولا برای حمل کردن در موقع عکاسی کمی دردسر ساز است نیازمند یک بند برای نگه داشتن و همینطور محافظت از دوربین در برابر سقوط ناگهانی از دست است.با استفاده از لوازم جانبی کانن می توانید از حمل شدن دوربین به طور امن و راحت اطمینان پیدا کنید.

2-کیف دوربین : کیف دوربین کانن هم از لوازم جانبی کانن است که بسیار کاربردی است. برای جلوگیری از آسیب به دوربین، بهتر است که برای دوربین عکاسی خود کیفی تهیه کنید تا تمام لوازم جانبی کانن که برای دوربین است را در داخل کیف قرار بدهید.

3-مهم ترین لوازم جانبی کانن ،لنز است. با استفاده از لنز میتوانید کیفیت عکاسی خود را به بالاترین سطح ممکن برسانید، لنزها انواع مختلفی دارند که هرکدام ویژگی مشخصی در اختیار شما میگذارند.

4-سه پایه : سه پایه از آن دسته از لوازم جانبی کنون است که برای مبتدی ها و حرفه ای ها به کار برده می شود.برای جلوگیری از لغزش و تار شدن احتمالی عکس بهتر است از این لوازم جانبی کنون بهره مند شوید.

5-فیلتر لنز : فیلتر لنز یکی از لوازم جانبی کنون است که شرکت کانن به طور گسترده آن را تولید می کند. فیلتر لنز؛ جهت ایجاد تغییرات در کمیت یا کیفیت نور و با توجه به نوع عکاسی (رنگی، سیاه سفید و..) استفاده می شود.

کلمات مرتبط : نمایندگی کانن ، فروشگاه کانن ، تعمیرات کانن ، تعمیرات دوربین کانن