از همان شروع تولید لنز هایی که امکان نزدیک تر نشان دادن شخصیت های خیلی دور را دارا میباشند شرکتها در تمامی روزها در کوشش هستند تا توانایی این مدل از لنز ها را تا جایی ممکن ارتقا بدهند و علاقه مندان را به دور ترین مکان با استفاده از لنز نزیدک بکنند. لنز کانن EF 800mm f/5.6L IS USM از لنزهای تله فوتو است که توانایی خوبی دارد که از صد ها متر دور تر شخصیت های را که در طبیعت و حیات وحش جلوی نگاهتان ظاهر بکند و به عالی ترین کیفیت و شفافیت ممکن این وظیفه را به خوبی انجام بدهد. طراحی بینظیر و تعبیه کردن بهترین المان های بصری برای این کار از جمله کارهای میباشد که باعث شده است این لنز توانایی بسیار خوبی را در دستان یک حرفه ای داشته باشد.

ویژگی های لنز کانن EF 800mm f/5.6L IS USM

از اسم این لنز مشخص میباشد که از خانواده L میباشد و برای مانت EF به مرحله تولید رسیده است. این خانواده از همان نخست عرضه در گروه پرچم دارن این عرصه تکنولوژی جایی خود را باز کرد. از ویزگی های که در تولید آن در نظر گرفته اند قابلیت بسیار خوبی در قابلیت لرزشگیر 4 استاپه آن میباشد که تکان های حاصل از دستان را به طور کامل خواهد کرد و به ذخیره تصاویر با شارپنس بالا و کیفیت در آن کمک زیادی خواهد کرد. اسم این قابلیت IS میباشد و هر تکان افقی و عمودی را به طور کامل از بین خواهد برد. مجموعه ای از المنت های ویژه مانند UD و SUD در این مدل عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان خواهد داد. و با یکسان شدن با دیگر اجزای سیستم اعوجاح و ناهماهنگی های تصاویر و رنگی را به پایین ترین حالت خود خواهد رساند.

پوشش فلوراین هم در کاهش دادن پدیده های فلیر و گوستنیگ تاثیر گذار خواهد بود و شفافیت تصاویر را تا جایی ممکن  عالی خواهد کرد. موتور وضوح USM که قابلیت وضوح خودکار و دستی را به شکل همیشگی دارا میباشد در این مدل نصب شده است و دیافراگم آن در بوجود اوردن بوکه های بسیار مهیج که در بعضی مواقع تاثیری هنری بر عکس ها خواهد گذاشت وظیفه مهمی را ایجاد میکنند.

تهیه کردن لنز CANON EF 800mm f/5.6L IS USM

نمایندگی رسمی کانن برای همه علاقه مندان عزیز و کاربران محترم قابلیت ثبت سفارش را به دو شکل قابل پذیرش میکند.از روش  متداول برای خرید اینترنتی لنز CANON EF 800mm f/5.6L IS USM وارد شدن به سایت پارس دوربین که سایت مورد تایید نمایندگی رسمی کانن میباشد. و نیز روش دیگر تماس تلفنی با تیم پشتیبانی نمایندگی رسمی کانن میباشد.

چنانچه تمایل دارید مدل فوق را به صورت آنلاین و اینترنتی با قیمت بینظیر خریداری فرمایید به سایت مورد تایید نمایندگی رسمی کانن مراجعه فرمایید.فروشگاه اینترنتی پارس دوربین اولین فروشگاه رسمی فروش تمامی دوربین های عکاسی و فیلمبرداری در سرتاسر کشور ایران میباشد.

این مقاله را بخوانید
لنز کانن EF 17-40mm L USM