قیمت دوربین عکاسی کانن

امروز در نمایندگی کانن در ایران قصد داریم یکی از معتبرترین برندهای دوربین عکاسی را به شما معرفی کنیم و از قیمت دوربین عکاسی کانن مطلع شویم.

برای خریدن یک دوربین عکاسی خانگی و حرفه ای همیشه خرید از نمایندگی های برندهای معتبر بهترین پیشنهاد برای شماست تا با اطمینان از خرید محصول اصل بتوانید از مزایای خدماتی آن نمایندگی بهره ببرید.

مشاهده شده خیلی از فروشگاه ها بعد از فروش محصول خود هیچ مسئولیتی را قبول نمی کنند و در بعضی مواقع که ممکن است محصول خریداری شده مشکلاتی داشته باشد آن را تعویض نمی کنند. تعویض باتری دوربین و جابجایی دوربین های کارکرده به جای نو از دیگر ترفندهای نادرستی است که فروشندگان بی تعهد ممکن است برای رسیدن به سود آنی و کوتاه مدت انجام دهند.

و اما سوال اینجاست چرا برند «کانن»؟!

قیمت دوربین عکاسی کانن

 

وقتی کلمه دوربین عکاسی در ذهنمان نقش ببندد و یا بخواهیم برای خریدن دوربین عکاسی اقدام کنیم غیرممکن است نام کانن در ذهنمان شکل نگیرد و به یادش نیافتیم. نام دوربین کانن آنقدر معروف است که نیازی به توضیح و تفسیر در مورد آن نیست.

قیمت دوربین عکاسی کانن

قیمت دوربین عکاسی کانن بدون شک وابستگی مستقیم به نوع و کیفیت فناوری به کار رفته در آن دارد و هرچه این تکنولوژی بروزتر باشد قیمت نهایی محصول بیشتر می شود. در شرایط بدی که امروزه در بازار ارزی ایران به وجود آمده قیمت محصولات کانن بسیار متغیر بوده و نوسانات زیادی دارد.

همچنین قیمت دوربین عکاسی کانن با توجه به نوع آن ها نیز دسته بندی می شود که در این نوع دسته بندی سری مدل های کامپکت مراتب از نظر قیمتی ارزان تر از سایر دارند. مدل های بدون آینه هم در رده متوسط قرار می گیرند و DSLR ها هم از سایر دوربین های تولید شده توسط شرکت کانن گران ترند چرا که سنسور بزرگتر و قابلیت های حرفه ای بیشتری را ارئه می دهند.

دوربین کامپکت

دوربین فیلمبرداری

دوربین بدون آینه

بدنه Canon EOS M3

دوربین DSLR

دوربین DSLR

سهم بازار از دوربین‌های عکاسی کانن در بازارهای جهانی

مطابق موارد در حال بررسی انجام شده بر روی بازار فروش جهانی و همچنین کیفیت ارائه شده توسط شرکت‌ها، دوربین‌های عکاسی کانن کنار ۳ مدل برتر جهان قرار می‌گیرند. مدارکی وجود دارند که ثابت میکند کانن توانسته رقیب هم وطن و دیرینه خود، سونی را از رتبه اول کنار بزند و خود به تنهایی به سهم اصلی بازار‌های جهانی دست یابد. حتی اگر این خبر واقعی نباشد ولی می‌توان کانن را یکی از سه شرکت برتر تولید دوربین‌های عکاسی درجهان در نظر گرفت.

ایران کانن به عنوان نمایندگی کانن آرشیوی کامل از دوربین های عکاسی کنون را برای جامعه عکاسان ایران تهیه کرده است و مشتریان عزیز می توانند برای خرید دوربین کانن با ما ارتباط تلفنی برقرار کنند تا با مشاوره کاملا رایگان ، ما را از نیازشون مطلع کنند تا کارشناسان ما بهترین راهنمایی ها را انجام دهند.

خبر ویژه ارسال محصولات به تمام نقاط ایران به صورت رایگان انجام می پذیرد.

نمایندگی کانن برای آن دسته از دوستانی که در زمینه عکاسی تجربه ای خاصی ندارند و تازه می خواهند در این مسیر قدم بردارند امکان دریافت مشاوره رایگان را فراهم کرده ایم تا این افراد با اطمینان بیشتری خرید های خود را انجام دهند و بهتر به حرفه خود بپردازند.