فتوکپی کانن

دستگاه کپي کانن مدل imageRunner 2204N

فتوکپی کانن

دستگاه کپي کانن مدل imageRUNNER 2520

فتوکپی کانن

دستگاه کپي کانن مدل imageRUNNER 2204

فتوکپی کنون

  امروزه استفاده از  دستگاه فتوکپی کنون به طور گسترده در مدارس و ادارجات صورت میگیرد.دستگاه فتوکپی کنون در ایران و سایر کشورها به عنوان یک محصول باکیفیت و خوب شناخته شده است.

کانن که به دنبال طراحی و تولید ماشین های اداری بود،ابتدا یک نمونه دستگاه فتوکپی کنون را به بازار عرضه کرد.کیفیت این دستگاه نسبت به سایر مدل های مشابه بسیار بالاتر بود و همین نکته باعث استقبال مردم شد.

  پس از ارائه ی اولین مدل از دستگاه فتوکپی کنون ،کانن سعی بر بالابردن سرعت و کیفیت ماشین های اداری خود کرد.برهمین اساس در هرسال چندین مدل از دستگاه فتوکپی کنون به بازار عرضه میشد که قابلیت های مختلفی را دارا بود.

  با گذشت زمان و پیشرفت تجهیزات و علوم ،اولین دستگاه فتوکپی کنون که بسیار کم حجم تر از مدل های قبلی بود به بازار عرضه شد.این دستگاه فتوکپی کنون بسیار مورد استقبال ادارجات قرار گرفت ؛این در حالی بود که کانن با ارائه ی این محصول ،سعی بر ورود به مصارف خانگی را داشت.

   بالاخره در سال 2003 میلادی کانن موفق به تولید دستگاه فتوکپی کنون  برای مصارف خانگی شد. همان طور که همه انتظار داشتند، این محصول بسیار مورد استقبال در مصارف خانگی شد. در سال 2005 اولین محصول تلفیقی کانن رو نمایی شد. محصولی با امکانات بسیار که قیمت بسیار مناسب و حجم بسیار کمی داشت.

   یکی از قابلیت های این محصول دستگاه فتوکپی کنون بود. طولی نکشید که این دسته از محصولات کانن بسیار مورد استقبال و در نتیجه تولید بیشتر شدند. هم اکنون نیز شرکت کانن مدل های گوناگونی از این محصولات برای مصارف خانگی و شرکتی ارائه میکند. قیمت مناسب و حجم بسیار کم دو مزیت این دسته از محصولات کانن می باشد.

فتوکپی کانن

از عمده ترین تولیدات شرکت کانن، دستگاه های فتوکپی کنون هستند که نمایندگی فتوکپی کنون عرضه کننده این محصولات می باشد. نمایندگی فتوکپی کنون به فروش انواع دستگاه فتوکپی کنون و ارائه مشاوره و راهنمایی درمورد نقاط ضعف و قوت تمامی دستگاه های فتوکپی می پردازد.

کادر فروش نمایندگی فتوکپی کنون با صبر و بردباری به تمامی پرسش ها و ابهامات ایجاد شده از طرف مشتریان در زمینه انتخاب درست دستگاه فتوکپی پاسخ می دهند. همچنین در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش، قیمت ها و هزینه تعمیرات دستگاه فتوکپی کانن اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند.

دستگاه فتوکپی کنون در سازمان های مختلف کاربرد زیادی دارد و به دلیل استفاده روزانه از دستگاه فتوکپی، طبیعی است که دستگاه نیاز به تعمیرات خواهد داشت. برای تعمیر فتوکپی کنون، لازم است به تخصص و مهارت کارشناسان و تکنسین های نمایندگی فتوکپی کنون تکیه کرد. دستگاه فتوکپی کانن دارای طراحی و ساختار پیچیده و حساس است که حتما باید توسط یک کارشناس با تجربه مورد بررسی قرار بگیرد تا دستگاه با دقت عیب یابی شود و به درستی تعمیر و ترمیم گردد. به عنوان مثال یک مشکل رایج در دستگاه های فتوکپی که کاربران در بعضی مواقع با آن روبرو می شوند، کدهای خطاها هستند که روی دستگاه نشان داده می شوند. این ارورهای کپی باعث ایجاد اختلال در کار دستگاه کپی می شوند. بنابراین باید دلیل ایجاد این خطاها شناسایی و در اسرع وقت برطرف شود.

در صورتی که کاربران در حین استفاده از دستگاه کپی کانن، با مشکل یا خطایی مواجه شوند، می توانند با نمایندگی فتوکپی کنون تماس بگیرند و از مهندسین حاضر در نمایندگی کمک و راهنمایی بخواهند. در صورتی که مشکل برطرف نشود، متخصصین تعمیر فتوکپی کنون در اسرع وقت از سوی نمایندگی به محل دستگاه اعزام شده و در صدد رفع مشکل آن برمی آیند. در خدمات سرویس در محل دستگاه، دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه فتوکپی نیست و در زمان و هزینه کاربران نیز صرفه جویی می شود. در ضمن کاربران شخصا می توانند روی سرویس های انجام شده نظارت داشته باشند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن را دریافت کنند.