فتوکپی کانن

فتوکپی کنون

  امروزه استفاده از  دستگاه فتوکپی کنون به طور گسترده در مدارس و ادارجات صورت میگیرد.دستگاه فتوکپی کنون در ایران و سایر کشورها به عنوان یک محصول باکیفیت و خوب شناخته شده است.

کانن که به دنبال طراحی و تولید ماشین های اداری بود،ابتدا یک نمونه دستگاه فتوکپی کنون را به بازار عرضه کرد.کیفیت این دستگاه نسبت به سایر مدل های مشابه بسیار بالاتر بود و همین نکته باعث استقبال مردم شد.

  پس از ارائه ی اولین مدل از دستگاه فتوکپی کنون ،کانن سعی بر بالابردن سرعت و کیفیت ماشین های اداری خود کرد.برهمین اساس در هرسال چندین مدل از دستگاه فتوکپی کنون به بازار عرضه میشد که قابلیت های مختلفی را دارا بود.

  با گذشت زمان و پیشرفت تجهیزات و علوم ،اولین دستگاه فتوکپی کنون که بسیار کم حجم تر از مدل های قبلی بود به بازار عرضه شد.این دستگاه فتوکپی کنون بسیار مورد استقبال ادارجات قرار گرفت ؛این در حالی بود که کانن با ارائه ی این محصول ،سعی بر ورود به مصارف خانگی را داشت.

   بالاخره در سال 2003 میلادی کانن موفق به تولید دستگاه فتوکپی کنون  برای مصارف خانگی شد. همان طور که همه انتظار داشتند، این محصول بسیار مورد استقبال در مصارف خانگی شد. در سال 2005 اولین محصول تلفیقی کانن رو نمایی شد. محصولی با امکانات بسیار که قیمت بسیار مناسب و حجم بسیار کمی داشت.

   یکی از قابلیت های این محصول دستگاه فتوکپی کنون بود. طولی نکشید که این دسته از محصولات کانن بسیار مورد استقبال و در نتیجه تولید بیشتر شدند. هم اکنون نیز شرکت کانن مدل های گوناگونی از این محصولات برای مصارف خانگی و شرکتی ارائه میکند. قیمت مناسب و حجم بسیار کم دو مزیت این دسته از محصولات کانن می باشد.

نمایندگی فتوکپی کانن

دستگاه فتوکپی کنون ،اولین ماشین اداری شرکت کانن بود.شرکت کانن برای بالابردن سرعت و کیفیت کارهای اداری ،در سال 1960میلادی طراحی و تولید ماشین های اداری رو شروع کرد.

  ماشین های اداری جایگزین نیروی انسانی میشد و با این راه سرعت و کیفیت کار بسیار بالا میرفت.در آن زمان که رقابت بین سازندگان دستگاه فتوکپی بالا گرفته بود؛شرکت کانن با تولید دستگاه فتوکپی باکیفیت همراه با قیمت مناسب بازارهای جهانی را دربرگرفته بود.

در همان سال ها بود که شرکت کانن برای تصاحب بازارهای جهانی تصمیم به تاسیس نمایندگی دستگاه فتوکپی کنون در دیگر کشورها گرفت.

برای شروع کاردر چند کشور اروپایی،  اولین نمایندگی فتوکپی کنون تاسیس شد.قیمت های مناسب نمایندگی فتوکپی کنون باعث شد تا ادارجات و مدارس تشویق به خرید از ماشین های اداری کانن شوند.

   تجربه ی مثبت از تاسیس نمایندگی فتوکپی کنون در دیگر کشورها باعث شد تا شرکت کانن به فکر توسعه ی کار خود در تمام جهان شود؛به همین سبب شرکت کانن در اهداف خود تاسیس نمایندگی فتوکپی کنون در سراسر دنیا را تا قبل از سال 2000قرار داد.

   با گذشت زمان شرکت کانن دستگاه های فتوکپی بیشتری را به بازار ارائه می داد و فروش بسیاری خوبی را بدست میاورد.در سال 1990میلادی اولین نمایندگی فتوکپی کنون در ایران تاسیس شد.بازارهای ایران محصولات کانن را به صورت تقلبی و بسیار بی کیفیت ارائه می دادند.با تاسیس نمایندگی فتوکپی کنون در ایران ادارجات برای خرید محصول باکیفیت و مناسب به نمایندگی فتوکپی کنون مراجعه کردند. پس از چندماه از تاسیس نمایندگی فتوکپی کنون ،استقبال بسیار زیاد مردم ایران ازدستگاه فتوکپی ،شرکت کانن را متحیر کرد.

طبق آمارهای شرکت کانن نمایندگی فتوکپی کنون یکی از بهترین نمایندگی های کانن در ارائه ی خدمات است.

نمایندگی فتوکپی کنون در همان شروع کار خود از تیم متخصص و آموزش دیده در آکادمی های کانن بهره برد.این تیم فنی برای مشاوره ی خرید و کمک به انتخاب محصول در نمایندگی فتوکپی کنون حاضر هستند همچنین آموزش های لازم برای نصب و کار با محصول را به خریدار می دهند.

یکی دیگر از خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی فتوکپی کنون می توان به تعمیرات صحیح محصول اشاره کرد.نمایندگی فتوکپی کنون در ایران متعهد می شود که اگر دستگاه فتوکپی کنون دچار خرابی شود،تعمیرات صحیح توسط تیمی آموزش دیده را برعهده بگیرد.

انجام سرویس های کلی دستگاه کپی کانن، بررسی تغذیه کننده کاغذ و مکانیزم کار دستگاه، بررسی و اصلاح موتور دستگاه، عیب یابی خطاهای فتوکپی، شارژ کارتریج دستگاه، تعویض پیکاپ، تنظیمات مربوط به بورد دستگاه، عیب یابی درام فتوکپی، تعویض قطعات معیوب، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ و… برعهده تکنسین های نمایندگی فتوکپی کانن می باشد

کلمات مرتبط : نمایندگی کانن ، فروشگاه کانن ، تعمیرات کانن ، تعمیرات دوربین کانن

فتوکپی کانن

از عمده ترین تولیدات شرکت کانن، دستگاه های فتوکپی کنون هستند که نمایندگی فتوکپی کنون عرضه کننده این محصولات می باشد. نمایندگی فتوکپی کنون به فروش انواع دستگاه فتوکپی کنون و ارائه مشاوره و راهنمایی درمورد نقاط ضعف و قوت تمامی دستگاه های فتوکپی می پردازد.

کادر فروش نمایندگی فتوکپی کنون با صبر و بردباری به تمامی پرسش ها و ابهامات ایجاد شده از طرف مشتریان در زمینه انتخاب درست دستگاه فتوکپی پاسخ می دهند. همچنین در مورد گارانتی و خدمات پس از فروش، قیمت ها و هزینه تعمیرات دستگاه فتوکپی کانن اطلاعات لازم را در اختیار کاربران قرار می دهند.

دستگاه فتوکپی کنون در سازمان های مختلف کاربرد زیادی دارد و به دلیل استفاده روزانه از دستگاه فتوکپی، طبیعی است که دستگاه نیاز به تعمیرات خواهد داشت. برای تعمیر فتوکپی کنون، لازم است به تخصص و مهارت کارشناسان و تکنسین های نمایندگی فتوکپی کنون تکیه کرد. دستگاه فتوکپی کانن دارای طراحی و ساختار پیچیده و حساس است که حتما باید توسط یک کارشناس با تجربه مورد بررسی قرار بگیرد تا دستگاه با دقت عیب یابی شود و به درستی تعمیر و ترمیم گردد. به عنوان مثال یک مشکل رایج در دستگاه های فتوکپی که کاربران در بعضی مواقع با آن روبرو می شوند، کدهای خطاها هستند که روی دستگاه نشان داده می شوند. این ارورهای کپی باعث ایجاد اختلال در کار دستگاه کپی می شوند. بنابراین باید دلیل ایجاد این خطاها شناسایی و در اسرع وقت برطرف شود.

در صورتی که کاربران در حین استفاده از دستگاه کپی کانن، با مشکل یا خطایی مواجه شوند، می توانند با نمایندگی فتوکپی کنون تماس بگیرند و از مهندسین حاضر در نمایندگی کمک و راهنمایی بخواهند. در صورتی که مشکل برطرف نشود، متخصصین تعمیر فتوکپی کنون در اسرع وقت از سوی نمایندگی به محل دستگاه اعزام شده و در صدد رفع مشکل آن برمی آیند. در خدمات سرویس در محل دستگاه، دیگر نیازی به جابجایی و حمل دستگاه فتوکپی نیست و در زمان و هزینه کاربران نیز صرفه جویی می شود. در ضمن کاربران شخصا می توانند روی سرویس های انجام شده نظارت داشته باشند و بهترین و با کیفیت ترین خدمات ممکن را دریافت کنند.