شرکت کانن در ایران

شرکت کانن در ایران

شرکت کانن یکی از قطب های تولید دستگاه های الکترونیکی و تصویربرداری در جهان است. این شرکت ژاپنی همواره تولیدات خود را به تمامی کشورهای دنیا از جمله ایران صادر می کند. شرکت کانن در ایران قریب به دو دهه است که نمایندگی انحصاری تولیدات خود را احداث نموده است. این مرکز مفتخر است تا به عنوان نماینده رسمی شرکت کانن در ایران اقدام به فروش محصولات کانن به ویژه دوربین های عکاسی و فیلم برداری و همچنین ماشین آلات اداری کند.

از این رو هموطنان عزیز می توانند جهت خرید محصولات کانن و یا بهره مندی از خدمات پس از فروش شرکت کانن در ایران به نمایندگی مجاز این شرکت واقع در میدان جمهوری تهران مراجعه نمایند. این مجموعه تخصصی ترین مرکز فروش دوربین های EOS و PowerShot کانن در کشور است.

این مرکز به عنوان نماینده انحصاری شرکت کانن در ایران ارائه دهنده خدمات پس از فروش از جمله سرویس، تعمیر و تامین قطعات در کشور می باشد. فروش تمامی محصولات کانن در نمایندگی به همراه ضمانت نامه اصلی بوده و شامل گارانتی معتبر کمپانی کانن است.

کیفیت بالای محصولات کانن، این کمپانی را به عنوان یکی از پر فروش ترین برندهای فعال در زمینه تولید دوربین های دیجیتال و دستگاه های چاپ در جهان تبدیل کرده است. اما با وجود کیفیت بالای محصولات این شرکت، احتمال آسیب دیدگی این دستگاه ها همچون دیگر محصولات الکترونیکی و مکانیکی وجود دارد. از این رو شرکت کانن، مرکز مجهز و تیمی خبره را در همه نمایندگی های خود مستقر کرده تا دستگاه های معیوب را با بالاترین سطح دانش و بهره گیری از امکانات و تجهیزات روز دنیا تعمیر نمایند.

گارانتی معتبر محصولات کانن حاکی از اطمینان این شرکت به دستگاه های تولیدی خود و همچنین احترام به حق مشتری و اصل مشتری مداری است.