سایت رسمی شرکت کانن

سایت رسمی شرکت کانن

سایت رسمی شرکت کانن

کانن به عنوان یکی از مطرح ترین شرکت های بین المللی، خدمات خود را به صورت گسترده در اروپا، آمریکا، خاورمیانه و دیگر کشورهای دنیا ارائه می دهد. این شرکت وب سایت هایی را به زبان های مختلف راه اندازی کرده تا مشریان خود را به صورت آنلاین و در کسری از ثانیه به کالا و خدمات کانن متصل کند.

وب سایت رسمی شرکت کانن شامل بخش های متفاوتی اعم از بخش فروش محصولات کانن، تعمیرات، تاریخچه شرکت کانن، راه ارتباطی با شرکت و معرفی هر یک از محصولات این کمپانی می باشد.

کشور ما نیز یکی از مصرف کنندگان بزرگ محصولات کانن است؛ همین امر سبب شده تا این کمپانی اقدام به اهدای نمایندگی رسمی در ایران کند. نمایندگی کانن در ایران یکی از موفق ترین نمایندگی های فروش و ارائه خدمات پس از فروش محصولات خارجی در کشور است.

این مرکز به صورت مستقیم محصولات کانن و قطعات آن ها را به همراه لوازم جانبی وارد کشور کرده و به دست مصرف کننده می رساند. از این رو قیمت محصولات کانن در نمایندگی، به نسبت دیگر فروشگاه های عرضه کننده محصولات تصویربرداری پایین بوده و در عین حال کاملا اورجینال می باشد.

این مرکز با صحه به هدف کمپانی کانن اقدام به راه اندازی وب سایت رسمی شرکت کانن به زبان فارسی نموده تا کاربران ایرانی بتوانند به صورت آنلاین به خدمات این کمپانی دسترسی داشته باشند. این وب سایت با نشانی iran-canon سال هاست که به عنوان وب سایت رسمی کانن در ایران فعال بوده و به صورت آنلاین در خدمت هموطنان عزیز می باشد.

با ورود به این نشانی و مشاهده هدر وب سایت بخش نمایندگی، محصولات کانن، تعمیرات و ارتباط با ما را خواهید دید.  با کلیک روی بخش نمایندگی، شرح کاملی از خدمات ارائه شده در نمایندگی کانن، معرفی بخش های مختلف این مجموعه و کادر زبده نمایندگی آشنا می شوید.

بخش محصولات کانن به صورت جداگانه هر یک از محصولات این شرکت شامل اسکنر، پرینتر، دوربین، فتوکپی و لوازم جانبی را شامل می شود که با کلیک روی هر کدام می توانید مدل های مختلف هر یک را مشاهده نمایید. سپس به اطلاعات فنی، ویژگی های ظاهری و نقاط قوت و ضعف محصول به همراه عکس های آن دسترسی خواهید داشت.

کاربران سایت می توانند با استفاده از درگاه های ارتباطی ثبت شده در بخش تماس با ما، در طول هفته از ساعت 10 صبح الی 9 شب با کارشناسان نمایندگی در تماس باشند. کارشناسان مجموعه علاوه بر ارائه مشاوره های تخصصی درباره نحوه استفاده و نگهداری از محصولات، به ارائه قیمت هر یک از کالاها و رفع ایرادات قابل حل توسط مشتری می پردازند.

مطالب مرتبط : نمایندگی کانن | فروشگاه کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی مرکزی کانن | نمایندگی دوربین عکاسی کانن | نمایندگی رسمی کانن در تهران | نمایندگی کانن در شمال تهران | نمایندگی کانن در جنوب تهران |نمایندگی کانن در شرق تهران | نمایندگی کانن در غرب تهران

سایت رسمی شرکت کانن