دوربین عکاسی کانن

final_slider
 • دوربین عکاسی کانن
 • تاریخچه کانن
 • چرا برند کانن؟
 • سهم بازار
 • نمایندگی دوربین کانن

دوربین عکاسی کانن

  کانن یکی از شناخته‌شده‌ترین و محبوب ترین برندهای الکترونیک در جهان به شمار می‌رود. امروزه با گذشت بیش از هشتاد سال از عمر شرکت کانن،محصولات الکترونیکی متنوع و بسیار زیادی را تولید کرده است به گونه ای که اگر قصد خرید از دوربین کانن را داشته باشید، شانس زیادی وجود دارد که دوربین مورد نظرتان را در بین محصولات کانن بیابید.

  دوربین عکاسی کانن قدمت بسیار زیادی دارد. تاریخچه شرکت کانن به سال 1934که اولین دوربین عکاسی کانن  تولید شدبرمیگردد.این دوربین کانن که در آن زمان یکی از بهترین های دوربین عکاسی بوده است؛ بیشتر تنظیماتش به صورت دستی صورت می گرفت.در سال 1939 فروش دوبین کانن به شدت افزایش یافت به طوریکه شرکت کانن تصمیم به تولید لنز نیز گرفت.پس از ساخت اولین لنز کانن که هاله های نور را به خوبی از بین می برد،بازار فروش محصولات کانن به شدت گرم شد . بعد از بیست سال تولید دوربین و در سال1959 اولین دوربین اس ال آر(دارای قابلیت تعویض لنز ، سرعت بالا و..) خود را وارد بازار کرد.

در سال 1961 آوازه ی دوربین کانن در تمام دنیا پیچیده شد به طوریکه تمام حرفه ای های صنعت عکاسی از دوربین عکاسی کانن بهره می بردند .علاوه بر این کانن در آن سال ها در بسیاری از کشورهای بزرگ دنیا نمایندگی رسمی خود را تاسیس کرد.در همین دوران بود که شرکت کانن تصمیم بر طراحی و تولید دوربین عکاسی کانن برای غیرحرفه ای ها نیز کرد.بدون شک تولید دوربین با رابط کاربری ساده  و قیمت ارزان  انقلاب بزرگی در زمینه ی فروش دوربین بود. طولی نکشید که دوربین های کامپکت کانن جای دوربین های قدیمی را در مصارف خانگی گرفتند و محبوبیت این نوع دوربین ها بسیار زیاد شد.شرکت کانن موفقیت بسیار زیاد خود را در طی این چند سال نوآوری و توجه به ایده مدیران خود بیان کرده است

   ارائه ی کیفیت بسیار بالا و همچنین استفاده از به روزترین تجهیزات در دوربین ها دو نکته بسیار مهمی هست که شرکت کانن در طراحی و تولید دوربین عکاسی کانن به آن توجه کرده است. تنوع بسیار زیادی که در بین دوربین  کانن وجود دارد باعث شده است که دوربین کانن در بین همه ی قشرهای مردم از حرفه ای تا آماتور و…مورد استفاده قرار بگیرد.

امروزه این تنوع بسیار زیاد باعث شده است که طیف بسیار زیادی از آماتورها و حرفه ای ها از دوربین کانن استفاده کنند.نمایندگی کانن جدا از فروش دوربین عکاسی کانن ، لوازم جانبی و هرآنچه که یک عکاس برای کسب درآمد نیاز دارد را به فروش میرساند.ما در تلاش این می باشیم که تمام آنچه که علاقه مندان به این حرفه نیاز دارند را فراهم کنیم.

شرکت کانن در زمینه ی تولید دوربین تخصص ویژه ای دارد به گونه ای که امروزه معروف ترین برند در زمینه ی تولید دوربین به حساب می آید.شرکت کانن در سال 1934اولین دوربین خود را تولید کرد.این دوربین کوآنن نام گرفت و بعدها به اسم خود شرکت درآمد.

درسال 1936 دومین دوربین ساخت شرکت کانن به اسم Hansa Canon مجهز به شاتر سطح کانونی به بازار ارائه شد.

شرکت کانن بدنه ی این دو دوربین را تولید می کرد و از لنزهای متفرقه ای که در بازار موجود بود برای این دوربین استفاده می کرد.

درسال 1939 با توجه به فروش خوب دوربین‌های عکاسی، کمپانی تصمیم به تولید لنز دوربین گرفت و اولین لنزهای سری Serenar به بازار راه یافتند.

درسال 1940 کانن به صنعت پزشکی داخل شد و اولین دوربین Indrirect X-Ray را تولید کرد.

درسال 1945 با اتمام جنگ ، شرکت کانن با استفاده از لوازم تولیدشده قبل و هنگام جنگ دوربین J II تولید کرد.

درسال 1951 لنز Serenar 50mm f1.8 توسط شرکت کانن به تولید رسید.این لنز تقریباً به‌طور کامل هاله‌‌های نور (lens flare) را از بین می‌برد و به دنبال ساخت چنین لنزهایی کانن در دهه‌ی 50 تبدیل به یک پیشرو در صنعت لنز شد.

درسال 1952  کانن IVSb، اولین دوربین 35 میلی‌متری جهان با فلاش اسپیدلایت هماهنگ شده با شاتر را تولید کرد.

درسال 1956 کانن یک دوربین سینمایی 8میلی متری را به بازار عرضه کرد.

درسال 1959اولین دوربین اس ال ار کانن با نام Canon Flex به بازار عرضه شد.

کانن دوربین‌های عکاسی فراوانی برای حرفه‌ای‌ها داشت، ولی می‌خواست گستره‌ی محصولات خود را به بازار غیرحرفه‌ای نیز گسترش دهند. به همین دلیل مدل Canonet را با فناوری Electronic Eye درسال 1961عرضه کردند که اجازه‌ی نورسنجی خودکار را می‌داد. تا سال 1963 کانن موفق به فروش یک‌میلیون Canonet شد.

درسال 1971 کانن F-1، یک slr سطح بالا به همراه لنزهای سری FD معرفی می‌شود.

درسال 1976 AE-1  تولید شد. این مدل اولین دوربین مجهز به میکرو کامپیوتر بود و کنترل خودکار نوردهی در آن باعث شده بود غیرحرفه‌ای‌ها هم بتوانند مانند حرفه‌ای‌ها عکس‌های خوبی بگیرند. با عرضه‌ی این دوربین کانن موفق شد طی چند سال بازار دوربین‌های آماتور را در دست بگیرد.

درسال 1979 کانن مدل AF35M را معرفی می‌کند. این دوربین کامپکت تمام اتوماتیک به فوکوس خودکار نیز مجهز شده بود. در این سال‌ها کانن سعی در آسان‌تر کردن عکاسی داشت تا بتواند بازار مصرف‌کنندگان خانگی را در دست بگیرد. درحالی‌که سایر سازندگان بر روی عکاسان حرفه‌ای تمرکز کرده بودند، کانن کم‌کم بازار دوربین‌های خانگی را تسخیر کرد.

درسال 1983 کانن اولین دوربین از سری T را با نام T50 عرضه کرد. این مدل یک دوربین اس‌ال‌آر حرفه‌ای با امکانات پیشرفته‌ای مانند نوردهی خودکار بود. بعلاوه دارای موتوری برای جلو بردن فیلم بود و می‌توانست با سرعت 1.4 فریم بر ثانیه به‌صورت پیاپی عکاسی کند.

درسال 1987 دوربین EOS650 در کنار لنزهای سری EF معرفی شد. این دوربین به فوکوس خودکار مجهز شده بود و کانن را در مسیر استفاده از تکنولوژی‌های جدید در دوربین‌های اس‌ال‌آر قرار داد.

درسال 1989 دوربین EOS-1 با فوکوس خودکار و طراحی انقلابی معرفی شد. تا آن زمان بیشتر دوربین‌ها دارای ظاهری مربعی و با گوشه‌های تیز بودند، ولی کانن تصمیم گرفت از قوس‌ها و گوشه‌های نرم در طراحی این دوربین استفاده کند.

درسال 1992 کانن مدل اس‌ال‌آر EOS 5 را معرفی کرد. این دوربین به اولین سیستم فوکوس کنترل‌شده با چشم مجهز شده بود. این دوربین دارای 5 نقطه‌ی فوکوس بود که می‌توانستید با نگاه کردن به آن‌ها از درون منظره‌یاب آن‌ها انتخابشان کنید!

چرا برند «کانن»؟!

هر وقت که کلمه دوربین عکاسی در ذهن عکاس کاربران برجسته شود و یا بخواهیم برای تهیه دوربین عکاسی قدم برداریم ممکن نیستدر پی آن نام شرکت  کانن در ذهن ما شکل نگیرد. نام شرکت کانن به قدری مشهور است که نیازی به توضیح و تعریف درباره  آن نیاز نیست.

اما امروز کمی به این شرکت مشهور تولید دوربین های عکسبرداری نزدیک خواهیم شد.

کمپانی کانن، با حالتی که در هم اکنون سراغ داریم در سال 1937 شکل گرفته است لذا تولد شرکت کانن  به سال 1933 بر می گردد که به وسیله فردی به نام تاکشی میتارای بنیانگذاری شده است.

از همان زمان کانن هر سال بهتر و بهتر شده و تولیدات جدیدی به بازار دوربین های عکسبرداری عرضه کرده است.

در سال 1934 نخستین نمونه از دوربین 35 میلیمتری کانن با نام « کوانن kwanon »به بازار عرضه شد.

ولی در زمان 1936 نسخه کامل تری از مدل کوانن اولیه به بازار عرضه شد. این مدل از دوربین عکسبرداری کانن مخلوطی از امکانات نیکون را نیز در خود جایی داده است.

به این منوال شرکت کانن برنامه تولید دوربین عکاسی خود را ادامه داد و در سال 1945 فرایند تولید دوربین های عکاسی میان رده کانن مدل J II آغاز شد.

عرضه دوربین های عکاسی کانن در نمایندگی کانن ، با توجه به گوناگونی و تنوع محصولات در پارت‌های متعددی صورت می‌گیرد.

مشتریان محترم با توجه محصول موردنیازشان، به پارت مربوطه راهنمایی می‌شوند.

اطلاعات مورد نیاز و مرتبط با هر محصول توسط کارشناسان بخش فروش دوربین عکاسی کانن ، در اختیار مشتریان محترم قرار داده می‌شود.

اطلاعات ارائه شده از سوی کارشناسان فروش دوربین عکاسی کانن در قالب بروشورهای هر محصول و نیز بازدید حضوری از هر محصول صورت می‌گیرد.

با توجه به تأکید مدیریت نمایندگی کانن بر حفظ اصول مشتری‌ مداری و حفظ حقوق مشتریان عزیز ، تمامی کارشناسان فروش نمایندگی کانن ملزم به رعایت تمامی اصول و قوانین در بخش فروش دوربین عکاسی کانن می‌باشند.

تحلیل سهم بازار دوربین‌های عکاسی کانن Canon در رقابت جهانی

طبق آخرین تحقیقات بر روی میزان فروش شرکت های تولید دوربین و نیز کیفیت تولیدات ارائه شده کمپانی ها، دوربین‌های عکاسی کانن در بین سه تولید کننده  جهان جایی دارند. بررسی های انجام شده نشان میدهد که شرکت کانن موفق شده است که شرکت سونی را که ب هعنوان رقیب دیرینه و هم وطن اش است را کنار زده به به جایگاه نخست فروش دوربین های عکاسی برسد. اگر حتی این بررسی به طور دقیق هم نباشد میتوان اذعان داشت که شرکت کانن جزو سه تولید کننده برتر تولید کننده های جهان قرار دارد.

عرضه دوربین عکاسی کانن در نمایندگی رسمی کانن ، با توجه به زیاد بودن و متنوع بودن تولیدات در قسمت های مختلف انجام میشود.

علاقه مندان عزیز با توجه مدل مورد نظر خود، باید به بخش مربوط به آن محصول تشریف بیاورند .

توضیحات لازم و مربوط با هر تولید شرکت کانن به واسطه متخصصان قسمت فروش دوربین عکاسی کانن ، در خدمت تمامی عزیزان و خریداران خواهیم گذاشت.

توضیحات تقدمی شده از سمت متخصصان عرضه دوربین عکاسی کانن با کمک کاتالوگ های هر تولید و نیز بررسی فیزیکی از هر دوربین عکاسی انجام خواهد شد.

کلمات مرتبط : نمایندگی کانن ، فروشگاه کانن ، تعمیرات کانن ، تعمیرات دوربین کانن

نمایندگی دوربین کانن و واحدهای پشتیبانی دوربین کانن

بخش مدیریت نمایندگی رسمی کانن در تهران همیشه به این موضوع معتقد است که همواره حق با مشتری خواهد بود، در مسیرهای ارزش گذاری به نظر مشتری قدر دانی از خریداران محترم قدم برمیدارد. اگر تصمیم گرفته ای دوربین کانن را نمایدندگی های رسمی خریداری کنید میتواند از راه های گوناگون حضوری و تلفنی با متخصصان ما هر گونه اطلاعاتی را که نیاز داشته باشید را دریافت بکنید.

همه گزینه های که در دوربین و یا لنز نیازبه تعمیر داشته باشند در نمایندگی رسمی کانن در زیر نظر کارشناسان حرفه ای انجام میشود.تعمیرهای دوربین کانن در این نمایندگی با  بروز ترین ابزار ها تعمیر میشوند. عکاسان و مشتریان محترم تنها  با یک دفعه سر زدن  به این نمایندگی رسمی کمپانی کانن،میتواند با یک بار تشریف آوردن برای رفع و رجوع مشکلات احتمالی دوربین و یا لوازم جانبی خود از نزدیک شاهد خدمات نمایندگی ما باشند.

درسال 1993 مدل (REBEL XS (EOS 500 پایه‌گذار سری Rebel از دوربین‌های اس‌ال‌آر کانن شد.این مدل دوربین های slr برای مبتدی ها طراحی و تولید شده بود.

درسال 1997 کانن با عرضه ی دوربین MV1 رسما وارد دنیای دوربین‌های فیلم‌برداری دیجیتال می‌شود.

و بالاخره در سال 2000 مدل PowerShot S100 DIGITAL ELPH، اولین دوربین دیجیتال کامپکت کانن به بازار عرضه شد در همین سال دوربین دیجیتال اس‌ال‌آر D30 با سنسور 3.2 مگاپیکسلی CMOS به بازار ارائه شد. این مدل را می‌توان اولین دوربین دیجیتال prosumer به‌حساب آورد و کانن توانست با درآمد حاصل از فروش آن دوربین‌های دیجیتال خود را گسترش دهد و برای چند سال یکه‌تاز دنیای عکاسی دیجیتال شود.

از سال 200تاکنون کانن مدل های بسیاری از دوربین های slr به بازار عرضه شده است.

امروزه شرکت کانن در بازار دوربین های خانگی،حرفه ای و نیمه حرفه ای در صدرفروش قرار دارد و یکی از بهترین های این عرصه می باشد.

انواع مدل های دوربین کنون

شامل دیجیتال slr ها و نمونه های خانگی و یا کامکپت و همچنین سری های بدون آینه می شود. ولی به یقین مدل های dslr و بدون آینه میباشند که بیشتر به وسیله حرفه ای ها بهره برداری می شوند و دوربین های خانگی بیشتر مخصوص علاقه مندانی میباشد که هدف حرفه ای کار کردن در این زمنیه را ندارند. همچنین به دلیل داشتن ویژگی های نسبتا زیاد این دوربینهای کوچگ برای کسانی که بیشتر به مسافزت می روند مناسب هستند.

 • موفقیت کانن در سطح جهانی

  کمپانی کانن را می توان بزرگ ترین و موفق ترین شرکت تولید کننده دوربین های عکاسی در جهان نامید. این شرکت اولین بار در سال 1934 دوربین عکاسی خود را با نام «کوآنن» وارد بازار کرد. کانن در ابتدا تنها به تولید دوربین های عکاسی می پرداخت و لنز دوربین های خود را از طریق دیگر کمپانی بزرگ تولید دوربین در جهان یعنی شرکت نیکون تامین می کرد. اما بعدها کانن، اقدام به تولید لنز هایی با نام تجاری «سرنار» کرد.

  کانن را می توان اولین شرکتی نامید که دوربین های خود را به همراه لنز لایکا وارد بازار کرد. سال ها بعد کانن اقدام به تولید محصولات الکترونیکی و تصویربرداری دیگری همچون اسکنر، پرینتر و دستگاه کپی کرد. این محصولات امروزه به پر فروش ترین تولیدات کانن تبدیل شده و بخش بزرگی از بازارهای جهانی را به خود اختصاص داده است.

  با این وجود، دوربین عکاسی کانن محصولی است که این شرکت هر ساله به تولید آن می پردازد و سعی در بروز رسانی این کالا با دانش روز دنیا دارد. کانن از ابتدا سعی در تسخیر خانه ها و آتلیه های سراسر جهان را به طور همزمان داشت تا کاربران خود را محدود به عکاسان حرفه ای و یا مبتدی نکند.

  از این رو دوربین های عکاسی کانن به دو قسمت دوربین های کامپکت و یا خانگی (PowerShot) و دوربین های حرفه ای (DSLR) تقسیم بندی می شوند. اگر به دنبال یک دوربین با کیفیت برای ثبت لحظات خانوادگی و دوستانه خود هستید سری PowerShot کانن می تواند بهترین گزینه برای شما باشد. زیرا این دوربین ها با توجه به قیمت مقرون به صرفه خود از امکانات مناسبی نیز بهره می برند.

  با این وجود هنوز هم بسیاری از عکاسان حرفه ای و افراد شیفته عکاسی در دنیا دوربین های این کمپانی را خریداری می کنند تا با بالاترین سطح کیفیت و با بهره گیری از دانش حرفه ای عکاسی لحظه ها را ثبت کنند. همان طور که ذکر شد، کانن برای تمام افراد از مبتدی گرفته تا عکاسان حرفه ای اقدام به طراحی و تولید دوبین های عکاسی کرده است.

 • راهنمای خرید دوربین کانن

  نمایندگی کانن در راستای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود، راهنمایی های قبل از خرید و پس از آن را در اختیار مشتری گرامی قرار می دهد. در این راستا کارشناسان مجربی را در اختیار گرفته تا با دارا بودن اطلاعات دقیق درباره محصولات کانن، نحوه راه اندازی و کارکرد دستگاه ها و شیوه نگهداری صحیح از آن ها مشتریان عزیز را راهنمایی نمایند.

  راهنمای خرید دوریین کانن به صورت حضوری، تلفنی و آنلاین به کاربران ارائه می شود. در صورت حضور در نمایندگی رسمی کانن علاوه بر مشاهده مدل های مختلف دوربین، به صورت حضوری از راهنمایی های کارشناسان بهره مند خواهید شد و می توانید خرید خود را بر اساس بودجه و ویژگی های مد نظر خود انجام دهید.

  راهنمای خرید دوربین کانن در وب سایت اصلی نمایندگی و با مراجعه به بخش محصولات و دوربین عکاسی در دسترس خواهد بود. این بخش با هدف راهنمایی آنلاین طراحی شده تا کاربران بتوانند قبل از خرید با مدل های مختلف دوربین، ویژگی های فنی و کیفیت ساخت، ظاهر دوربین ها و دیگر ویژگی های آن آشنا شوند. این سایت تا حد قبل توجه ای از صرف وقت در فروشگاه ها می کاهد.

  اما در صورتی که نیاز به اطلاعات جامع تری درباره دوربین ها داشته باشید، می توانید از طریق تماس با شماره های ذکر شده در وب سایت با کارشناسان نمایندگی در ارتباط باشید. کارشناسان ما هر روز هفته و از ساعت 10 صبح الی 9 شب راهنمای شما عزیزان خواهند بود.

 • نمایندگی دوربین کانن

  نمایندگی دوربین کانن تخصصی ترین سرویس های مرتبط با فروش و خدمات پس از فروش انواع مختلفی از دوربین های قدیمی و جدید کانن را ارائه می دهد. در صورتی که مشتریان قصد خرید یک دوربین با کیفیت را داشته باشند، قطعا به دلیل عدم آشنایی کامل با انواع دوربین کانن با وجود تنوع بالا و تفاوت در ساختار و کارایی هرکدام از آنها، در انتخاب دوربین دچار سردرگمی خواهند شد. در این صورت می توانند با مراجعه به نمایندگی دوربین کانن، مشاوره و راهنمایی های مورد نیاز را دریافت نمایند. برای خرید یک دوربین کانن، فاکتورهای مختلف از جمله نوع استفاده از دوربین، مقدار بودجه مشتری، سطح حرفه ای بودن مشتری و… نقش دارند که با توجه به این معیارها، پرسنل فروش نمایندگی دوربین کانن، بهترین گزینه ها را برای انتخاب به مشتری معرفی می کنند. کارشناسان حاضر در نمایندگی دوربین کانن به دلیل تسلط کامل و جامع بر ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری انواع مدل های دوربین کانن، قادرند تا مفیدترین و سودمندترین اطلاعات را در حوزه فروش، خرید و تعمیر در اختیار مصرف کنندگان قرار بدهند تا تمامی آن چه از یک نمایندگی انتظار می رود را در اختیار کاربران قرار داده باشند.

  در صورتی که به هردلیل دوربین کانن دچار اشکال و اختلال در عملکرد شده باشد، کاربران برای اینکه دچار دردسرهای بعد از تعمیر دوربین خود نشوند، لازم است از همان ابتدا فقط به مراکز نمایندگی دوربین کانن مراجعه کنند و با اطمینان کافی دوربین خود را برای تعمیر به نمایندگی بسپارند. زیرا نمایندگی دوربین کانن به عنوان یک مرکز معتبر و دارای مجوز تعمیرات دوربین کانن می باشد که با بهره مندی از کادر با تجربه و آموزش دیده تا حد زیادی اعتماد مشتریان را جلب کرده است.

  نمایندگی کانن با فراهم کردن دوربین های DSLR ، دوربین های بدون آینه و دوربین های کمپکت خانگی در تلاش است تا تمامی نیاز های علاقه مندان دوربین عکاسی را رفع کند. شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر و رفع سوالات خود در مورد دوربین کانن از صفحه تماس باما ، باما در ارتباط باشید.

 • پر فروش ترین دوربین های کانن

  دوربین کانن اولین محصول تولید شده توسط کمپانی کانن در سال 1934 بود. این شرکت تا سال ها به تولید دوربین های عکاسی و فیلم برداری پرداخت و شهرت خود را نیز از تولید همین محصول به دست آورد. اما از سال 1971 شرکت کانن در کنار تولید دوربین به تولید لنز دوربین و بعدها ماشین آلات اداری نیز روی آورد.

  امروزه بسیاری از مردم این کمپانی را با دوربین های پیشرفته و با کیفیتش می شناسند، در صورتی که پر فروش ترین محصول این شرکت دستگاه های فتوکپی آن است. کانن از سال 1984 تولید دوربین های دیجیتال خود را با نمونه RC701 آغاز کرده و آن ها  را توسط دوربین های PowerShot و Digital IXUS توسعه داد.

  دوربین های تولید شده توسط شرکت کانن به دو دسته کلی دوربین های حرفه ای (EOS) و دوربین های خانگی (PowerShot) تقسیم بندی می شود. کمپانی کانن بعدها دوربین های حرفه تری را از سری دوربین های DSLR طراحی و روانه بازار کرد که مورد توجه بسیاری از طرفدران خود قرار گرفت. اما از سال 2013 و با ورود گوشی های تلفن همراه مجهز به دوربین های با کیفیت، کانن دچار کاهش 34 درصدی فروش دوربین های خود در دنیا شد.

  یکی از پرفروش ترین دوربین های کانن، سری Powershot آن و یا دوربین های خانگی است؛ زیرا این دوربین ها بالاترین تنوع را از لحاظ کارکرد و قیمت داشته و می توانید به راحتی دوربین مناسب خود را از میان آن ها انتخاب نمایید. دوربین های PowerShot کانن از دو سری SX و G تشکیل شده اند. سری SX بهترین گزینه به عنوان دوربین های خانگی و با ابعاد کوچک هستند که از کیفیت تصویر HD پشتیبانی می کنند. اما سری G این دوربین ها به عنوان یک کامپکت با توانایی ثبت تصاویری با کیفیت جزء پرطرفدارترین دوربین های کانن چه در بین آماتورها و چه در میان عکاسان حرفه ای هستند.

 • تعمیرات نمایندگی دوربین کانن

  در بخش تعمیرات نمایندگی دوربین کانن، کلیه اقدامات لازم برای بازیابی، اصلاح و تعمیر تخصصی دوربین های کانن براساس استانداردهای جهانی و با پیاده سازی ضوابط و اصول علمی شرکت کانن انجام می گیرد. عیب یابی دستگاه از مهمترین مراحل تعمیر دوربین های کانن می باشد که توسط کارشناسان حاضر در نمایندگی دوربین کانن با دقت و حساسیت انجام می شود. برای تعمیر دوربین های کانن از پیشرفته ترین ابزارآلات تعمیرات دوربین استفاده می شود. در نتیجه دوربین تعمیر شده در نمایندگی دوربین کانن، بدلیل استفاده از متدهای روز دنیا، کیفیت اولیه خود را بازمی یابد و کاملا بی عیب و نقص خواهد گشت. جهت اطمینان خاطر مشتریان، کلیه سرویس های دوربین کانن دارای ضمانت و گارانتی خدمات هستند.

  در نمایندگی دوربین کانن، خدمات پشتیبانی مطلوب برای انواع دوربین کانن از اهمیت بالایی برخوردار است. ازین رو این امکان ایجاد شده تا بمنظور برقراری ارتباط با مشاوران واحد های فروش و خدمات پس از فروش نمایندگی دوربین کانن، کاربران بتوانند از طریق راه های ارتباطی موجود در وبسایت با این مرکز تماس بگیرند. مرکز تماس و پشتیبانی نمایندگی دوربین کانن همواره آماده پاسخگویی به سوالات و برطرف سازی ابهامات کاربران گرامی در تمامی زمینه ها می باشد.

  اما اگر به عکاسی علاقه مند هستید و می خواهید آن را به صورت حرفه ای دنبال کنید دوربین های کانن از سری EOS DSLR گزینه ای ایده آل برایتان می باشد. این دوربین ها با ویژگی های منحصر بفردی که دارد می توان خلاقیت در عکاسی را به طور چشمگیری افزایش داده و کیفیت تصویربرداری را دوچندان کند.

  وب سایت Iran-Canon به عنوان مرجع اصلی فروش محصولات کانن در کشور، اطلاعات جامعی را درباره تمامی محصولات تولید شده توسط کمپانی کانن ارائه می دهد. از این رو، شما می توانید با توجه به نیاز خود و بودجه در نظر گرفته، یکی از محصولات کانن را انتخاب و خریداری نمایید. برای ثبت سفارش و یا بهره مندی از مشاوره های تخصصی کادر نمایندگی می توانید از طریق راه های ارتباطی ذکر شده در سایت اقدام نمایید.

 • امکانات مختلف دوربین

  الان وقت آن است درباره ویژگی های متفاوت دوربین که هم اکنون آن را خریداری کرده اید بیشتر صحبت کنید. برا اینکه تقاضا برای خریداری مدل های بدون آینه و دوربین DSLR تا حد زیادی بالا رفته است، شرکت های سرمایه‌گذاری بسیاری بر روی بخش تحقیقات و پیشرفت خود هزینه کرده اند و شرکت های زیادی نیز به این عرصه ورود کرده اند. هم اکنون شرکت های که حال تولید دوربین‌های DSLR و بدون آینه میباشند به شرح زیر است :

  شرکت کانن، نیکون، سونی، فوجی، پنتاکس، المپیوس و پاناسونیک. با بودن این میزان از تولید کننده ها و تنوع ترین دوربین متفاوتی که میشود خریداری کرد، برگزیدن یک مدل از یک دوربین مورد نظر تا حد زیادی پیچیده میباشد.

  پس پرسش این میباشد که برروی کدام شرکت و یا دوربین میبایست سرمایه گذاری کنیم؟ بله کاملا در است ، سرمایه گذاری. چنانچه تصمیم دارید عرصه عکاسی را به طور بسیار با دغدغه دنبال کنید، می بایست در طول مدت لوازم جانبی زیادی را در اختیار داشته باشید. این لوازم امکان دارد دوربین، لنز، فیلتر، فلاش، کارت حافظه یا هر لوازم دیگری نیز نام داشته باشد. صرف نظر از نوع لوازم، ویژگی مدلی که خریداری میکنید بسیار اهمیت دارد. در حالتی که یک حرکت اشتباه انجام بدهید، فروش همه لوازمی که خریداری کرده اید جا به جا کردن آن‌ها با مارک بهتر بسیار مشکل و پرهزینه میشود. اضافه بر این زمانی هم نیاز دارید تا آموزش نحوه استقاده کردن از تجهیزات جدید را آموزش ببینید.شرکت نیکون و کانن قطعا جزو عظیم ترین شرکت های تولید دوربین و لنز/تجهیزات میباشند و سم زیادی از بازارها جهانی برا به خود اختصاص داده اند ولی شرکت سونی تا حد زیادی بر روی مدل های بدون آینه تولید خود تمرکز میکند (در مقایسه با خط تولید اخیر نیکون Z و کانن R). دوربین خانواده X شرکت فوجی نیز بینظیر میباشد. این مدل ها کیفیت عکس بینظیری را دارا میباشند و مجموعه لنزهای تولید شده برای آن‌ها هم روز به روز در حال به روزرسانی میباشد.

 • فروشگاه آنلاین نمایندگی رسمی کانن

  خرید اینترنتی همه تولیدات نمایندگی رسمی کانن در ایران به صورت کاملا آنلاین و پرداخت از طریق تمامی کارت های عضو شبکه شتاب کار خود را آغاز نموده است.
  از با اهمیت ترین مواردی  که به سرعت در حال پیاده سازی آن میباشیم این میباشد که به شکل کاملا آنلاین و اینترنتی همه تولیدات شرکت کانن را به آسانی تهیه بکنید.

  فروشگاه اینترنتی نمایندگی رسمی کانن به علاقه مندان و مشتریان عزیز این قابلیت را خواهد داد تا با گرفتن و دریافت بهترین خدمات و نیز توضیحات کاملی از مدل های شرکت کانن بتوانند بهترین محصول مورد نیاز خود را به صورت انلاین خریداری بکنند,و در کمترین زمان ممکن بدون خارج شدن از منزل خود دوربین خود را درب منزل تحویل بگیرند.

  دوربین های سینمایی دیجیتال نمایندگی دوربین عکاسی کانن

  برای بخش وسیعی از کارگردانان کارکشته سینما ، ویژگی های سینمایی دوربین های کانن ؛ دوربین های بسیار قابل توجه برای ارایه اثراتی در رتبه جهانی است .دوربین های سینمایی کانن از سال 2011 تا کنون ؛ به روزرسانی های  به روزی را در عرصه ساخت فیلم های سینمایی خلق کرده است و با ساخت بینظیر و عالی  موجود در این دوربین ها ؛ تا حد بالایی بر کیفیت فیلم های ساخته شده در سبک سینمایی اضافه کرده است. هم اکنون ؛ ترکیب بینظیر دوربین های سینمایی نمایندگی دوربین کانن با لنز های سری EF ؛ ویژگی ساخت فیلم های سینمایی با کیفیت بینظیر 4K را مهیا میسازد. نمایندگی دوربین کانن با داشتن تعهد در ارائه لوازم و ابزار پیشرفته و جدید کوشش میکند تا خدمات پس از فروش و ضمانت های مهم را برای این دسته از محصولات در سرتاسر نقطه های ایران مهیا میسازد.

  آنچه ما به عکاسان و فیلمبرداران حرفه ای ارائه می دهیم

  در نمایندگی رسمی کانن ما به خوبی مطلع هستیم که برای آن گروه از کاربرانی که از راه عکاسی تمرار و معاش میکنند و درآمئ آنها صرفا از این طریق مهیا میشود، جهان آنها در حال اتفاق های بزرگی میباشد. محصولات وابسته بر کامپیوتر ، ارسال آنلاین / پخش آنلاین ، ظهور و وسعت عکسبرداری مبتدی – تمامی این موارد میباشند که پویایی عرضه عکسبرداری و تصویربرداری پیشرفته را دچار تغییر و تحول کرده اند.

  در این فضای جدید ، شرکت کانن جزو منابع با ارزشی از اطلاعات الهام بخش میباشد و کمکها و لوازم های مورد نیاز عکاسان را برای شما مهیا میسازد. تولیدات شرکت کانن در  دست کاربران کار کشته و تصویربردارن ، حرکت های مهیجی را خلق خواهند کرد. همه روزه ؛ تصویر های پیشرفته که به واسطه دوربین های کانن به ثبت می رسند؛ بر روی جلد متنوع ترین مجلات و در متونع ترین سایت های خبری و خبرگزاری ها خود نمایی می کنند .

 • دوربین های DSLR کانن

  اگر به دنبال دوربینی برای عکاسی خبری، ورزشی، محیط زیست، عروسی و … هستید، دوربین های سری EOS DSLR کانن بهترین گزینه و انتخابی شگفت انگیز هستند. این دوربین ها در کنار قابلیت تعویض لنز خود این اجازه را به کاربر می دهند تا در هنگام عکاسی سوژه را از داخل لنز ببیند و دیدی دقیق از محل و اندازه سوژه در تصویر بدست آورد.

  این دوربین های بزرگ از جمله دوربین های دیجیتال کانن هستند که در هنگام عکس برداری و با فشردن دکمه شاتر، منظره به صورت یک تصویر دیجیتال روی سنسور ثبت می شود. این محصول با تکنولوژِی پیشرفته خود عکس ها را با بالاترین سطح کیفیت و حتی در نور خیلی کم ثبت می کنند.

  وب سایت Iran-Canon یکی از برترین وب سایت های معرفی دوربین های کانن در کشور می باشد که تمامی ویژگی های دوربین عکاسی کانن را در قالب مقالات تخصصی منتشر کرده است. کاربران ضمن آشنایی با نکات مثبت و منفی هر یک از دوربین ها و با توجه به قیمت محصولات می توانند کالای مد نظر خود را از طریق راه های ذکر شده در سایت خریداری نموده و یا از مشاوره های رایگان کارشناسان ما بهره مند گردند.

 • مدل های دوربین DSLR چیست؟

  مدل های دوربین DSLR چیست؟

  این نام به دسته ی از دوربین ها گفته میشود که به صورت کاملا حرفه ای با قابلیت همانند سازی لنز ها در بازار موجود میباشند. و نیز همان مدلی که به ظم اکثریت کاربران دوربین های حرفه ای گفته میشود. این مدل از دوربین ها را در بیشتر مواقع و رویدادها  میتوانید در دست خبرنگارها و یا ، عکسبرداران در زمینه ورزشی و متخصصان که در آتلیه مشغول به کار هستند مشاهده بکنید. مشابه باقی دسته بندی های دوربین، در این دسته بندی هم دوربین ها به چند دسته تازه کار، نیمه پیشرفته و پیشرفته اشاره کرد. یک دوربین تازه کار DSLR به خاطر ابعاد سنسور نسبتا بزرگ به کرات از کیفیت بیشتری نسبت به یک دوربین کامپکت یا خانگی برخوردار است.

  مدل دوربین DSLR حتما دارای کیفیت بیشتری نسبت به مدل های  بدون آینه نخواهند داشت, ولی  از زاویه ی  دیگری امتیاز های بیشتری نسب به مدل قبلی برخوردار هستند. بیشتر عکاسان با تجربه کماکان مدل های DSLR را به خاط داشتن منظره یاب اپتیکی و مقاومت بیشتر باطری بیشتر به مدل های دیگر ترجیح خواهند داد. لذا مدل های DSLR برای عکسبرداری ورزشی و خبرنگاری به خاطر داشتن سرعت بالای فوکوس خودکار تعقیب کننده و قابل حرکت بسیار کارآمد میباشند.

  از نقاط ضعف این مدل ها می شود به  اندازه نسبتا بزرگ ت و داشتن وزن بیشتر اشاره کرد. لذا در گروه تصویربرداری بر عکس مدل های بدون آینه نمی شود از  قابلیت منظره یاب بهره برد و بی اراده مجبور به استفاده کردن از صفحه نمایشگ هستید. بطور جامع مدل های بدون آینه در گروه تصویربرداری دارای قابلیت زیادی هستند.

 • آموزش خرید دوربین dslr

  در این بخش به ویژگی های دوربین DSLR میپردازیم :

  ویژگی تعویض لنز و عمق میدان بینظیر:
   در دوربین های DSLR توانایی آن را دارید تا رنج ها ی متفاوتی از لنزها را خریداری کرده و در دوربین کنید نصب کنید ولی دوربین های تلفن همراه یا مدل های کامپک از این ویژگی محروم میابشند.
  چنانچه در فکر این میباشید که دلیل اینکه به لنزهای متفاوت نیازمند میشوید این تصاویر را که در ادامه نشان میدهیم توجه کنید:
  شما به هیچ عنوان نخواهید توانست این تصویر ها را با دوربین معمولی بیاندازید. ویژگی بعدی به اسم عمق میدان شهرت دارد.
  دوربین DSLR به شما این امکان را خواهد داد که عمق میدان را عوض بکنید و توانایی آن را دارید تا مقدار تاری بک گراند را مدیریت بکنید که با اسم بوکه شهرت دارد.

  تصویر با کیفیت عالی.
  دوربین DSLR حسگر های بیشماری را داراست که سبب خواهد شد نویزهای پایین تر، و سرعت زیاد تر بشود در نتیجه کیفیت تصویر بیشتر خواهد شد.

 • دوربین های کامپکت

  دوربین های کامپکت کانن

  احتمالا تا به حال با اسم دوربین کامپکت یا دوربین خانگی مواجه شده باشید و بخواهید در مورد توانایی ها و کاربرد آن ها بیشتر بدانید.

  همانطور که از اسمش برمی آید، دوربین های کامپکت اندازه ای کوچک و وزنی بسیار سبکی دارند. این دوربین ها به عنوان دوربین های خانگی و یا سطح مبتدی نام گذاری می شوند که با توجه به وزن و اندازه پایین خود قابلیت حمل بسیار ساده ای دارند. این دوربین دارای لنز متصل به بدنه است و قابلیت تعویض لنز ندارد. همچنین به نسبت دوربین های حرفه ای کانن کیفیت پایین تری در ثبت تصاویر داشته و از برخی قابلیت های دوربین های DSLR همچون کلید سرعت شاتر، دیافراگم و ایزو محروم هستند. با این وجود اگر به دنبال یک دوربین عکاسی با قیمتی نسبتا پایین هستید، سری کامپکت کانن می تواند پاسخگوی نیاز شما باشد.

  این دوربین های عکاسی مخصوصاً برای سفرهای خانوادگی بهترین انتخاب هستند.

  ابعاد کوچک و وزن پایین این دوربین ها مزیت بزرگ آن ها در سفر است. دوربین های خانگی به راحتی قابل حمل اند و برای عکاس مزاحمتی در حرکت ایجاد نمی کنند.

 • تفاوت های دوربین خانگی (کامپکت) و DSLR

  تفاوت مهم دوربین کامپکت با مدل های پیشرفته DSLR در لنز غیر قابل حرکت و نمایشگر آن میباشد.

  این مدل ها از آبنه بدون بهره میباشند و تنها یک نمایشگر بزرگ روی این مدل ها قرار میگیرد.

  ولی امکانات مهم در مدل های خانگی میتوان به این امکان اشاره داشت که این مدل ها معمولا همه نکات مهم  لازم در زمینه عکسبرداری را مانند  سنجش میزان نور و تنظیم فاصله را به طور خودکار تنظیم میکند و عکایان برای ضبط تصاویر دیگر نیاز به تنظیم دستی دوربین نخواهند داشت.

  این قابلیت برای مصرف های خانوادگی به حد بالایی به صرفه است و بدون آنکه نیاز باشد شما وقت بیشتری  را متعلق به تنظیمات این دوربین کنید میتوانید تصاویری را با کیفیت ببسیار بالا را دریافت بکنید. فقط تنهاچیزی که نیاز هست شما زمان صرف ان بکنیدفشار دادن دکمه شاتر میشباشد.

  پس از ظهور تلفن همراه های هوشمند در بازار جهانی و بیشتر شدن کیفیت دوربین این مدل از تلفن همراه ها جایگاه دوربین های خانگی و یا کامپکت با خطر زیادی روبرو است و در چند سال گذشته با افت چشنگیری در  مواجه شد است. ولی  با تغییرهای به روزی که در طراحی آن ها و اضافه کردن قابلیت های خاص ، دوربین کامپکت تلاش کرده تا اعتماد و اعتبار از کف داده  را در بازارهای جهانب دوباره به دست بیاورد.

 • دوربین‌ عکاسی کانن فاقد آینه

  دوربین‌های فاقد آینه دویت داران بسیار خوبی در عرصه و جهان عکسبرداری دارد. این مدل ها از لنز‌های اولیه استفاده نخواهند کرد و عکاسان امکان این را خواهند داشت تا بر طبق نیاز خود لنز مورد نظر را بر روی دوربین عکاسی کانن بگذارند. در این مواقع کاربر می‌تواند بیشترین بهره برداری را از حسگر دوربین خود داشته باشد و تصویرهای مناسب با علاقه و خواسته خود ثبت کند. در این مواقع عرضه کنندگان هم در کنار طراحی دوربین، به عرضه مدل‌های متفاوت لنز مشغول میباشند تا بشود نیاز‌های علاقه مندان به این عرصه را به خوبی برآورد بکنند.

 • ویژگی های رقابتی مدل های عکسبرداری کانن Canon نسبت به بقیه

  مدل های عکسبرداری شرکت کانن از بهترین دوربین های حال حاضر در بازار جهانی میباشد. در باقی این پاراگراف به ذکر بعضی از ویزگی های منحصربفرد مدل های عکسبرداری شرکت کانن میپردازیم.

  شرکت کانن تولید کننده بسیار معروف و قدمی است که در گروه بهترین شرکت های عرضه دوربین عکاسی و فیلمبرداری میباشد. و در زمینه تولید و عرضه در رابطه با دوربین های عکاسی و فیلم برداری در حال فعالیت میباشد. این شرکت نوآوری های زیادی در زمینه دوربین های عکاسی میباشد و تمامی دوربین های این کمپانی که روانه بازار میکند با بروزترین نوآوری های جهان تولیدکننده همراه هستند.

  راز موفقیت شرکت کانن کیفیت میباشد. هنوز مدل های قدیمی این کمپانی هم در حالی که بتوانید در نگهداری آن کوشا باشید کماکان قابل استفاده خواهد بود. برتری کیفیت و مواد اولیه به کار رفته در تولیدات عکسبرداری شرکت کانن خیلی کیفیت بالایی دارند و در حالتی که دستگاه ما با آسیب فیزیکی و صدمه همراه نشود قابلیت این را دارد در سالیان سال به شما خدمت رسانی بکند.

  گارانتی از استاندارد‌های بروز هم جزو  بهترین های این کمپانی میباشد. شرکت کانن بر روی مدل های تولیدی خود محدودیت قرار نخواهد داد و علاقه مندان نیز می‌توانند از همه مدل لنز‌ها و لوازم جانبی دیگر برای دستگاه خود بهره ببرید.شرکت کانن تلاش خواهد کرد بدون ایجاد محدودیت و بر اساس کیفیت تولیدات و دوربین های به روز شرکتش را به بازار عرضه بکند و بدین حال خریداران علاقه مند و دائمی کسب خواهد کرد. این کمپانی بر پشتیبانی و ضمانت تولیدات خود نیز صورت زیادی پایبند میباشد.

  خرید و فروش دوربین های عکسبرداری پیشرفته با قیمت بسیار مناسب

  با توجه به محبوبیت و رشد میزان خرید و فروش دورربین های عکسبرداری و شرایط متغییر بازار، امروزه قیمت معیاری است که برای تمام فروشندگان و خریداران این گروه از تولیدات از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد. نمایندگی رسمی کانن  با اعلام قیمت های منطقی در این خصوص تلاش کرده است تا احساس رضایت قلبی علاقه مندان عرصه عکاسی و نیز مراکز فروش خرده که به عنوان همکار با نمایندگی همکاری دارند را به دست بیاورد.

  ویژگی  دوربین عکاسی کانن

  نمایندگی رسمی کانن همیشه تلاش کرده   تا پرفروش ترین دوربین های عکسبرداری دیجیتال پیشرفته و نیمه پیشرفته مناسب با نیاز همه علاقه مندان را با اعلام هزینه های منطقی و ضمانت نامه معتبر عرضه کند؛ لذا این مجموعه، به اضافه سنجیدن درخواست های علاقه مندان به عرصه عکاسی مراجعه کنندگان، به تحلیل تولیدات شرکت های نامدار نیز بپردازد و با ارائه برترین تولیدات ، همیشه و در همه حال از جزو بهترین  عرضه کننده  خدمات فروش و مشاوره تهیه دوربین های عکاسی و لوازم جانبی به شکل بینظیری به عزیزان خدمت رسانی بکند.

  کیفیت عکس، سرعت، انعطاف پذیری

  کیفیت تصاویر دوربین عکاسی کانن : نخستین مواردی که حتما در این زمینه میشود به آن اشاره کرد این موضوع میباشد که شاید مگاپیکسل مدل های DSLR شرکت کانن در سطح های نخستین تا حدودی کم تر از باقی برند ها و در برخی مدل ها پایینتر از مدل های خانگی یا کامپکت میباشد. و این مضوع را به ذهن تان شما خواهد رسید که کیفیت تصاویر خیلی کم تری به نسبت دیگران خواهید داشت ولی این تفکر به یقین نادرست میباشد اشتباه است!!!

  کیفیت تصاویر تا حد زیادی مربوط به نوع و ابعاد حسگر شما دارد که در دوربین عکاسی خود مورد بهره برداری قرار میدهید و از این لحاظ شرکت کانن جزو برترین کمپانی های تولید لنز و دوربین میباشد.

  از نکات قابل ذکر دیگر این میباشدکه رزولوشن تصویرها، میزانی میباشد که شما می توانید تصویر را بزرگ بکنید و کیفیت آن کاهش نداشته باشد. از نقاط قوت دوربین عکاسی کانن این میباشد پایین نیامدن کیفیت تصویر در بزرگ نمایی میباشد. با اینکه نسبت به مدل دوربین این کیفیت اندازه های متفاوتی را دارا میباشند.