دوربین کانن 90D

دوربین دیجیتال کانن 90d : تولید کننده های بسیار زیادی در حال تولید و ساخت دوربین ‌های عکاسی به روز  و پر قدرت در حال فعالیت هستند. برند کانن جزو بهترین تولیده کننده های دوربین های به روز و جدید عکاسی و فیلم برداری در جهان میباشد. این کمپانی به طور مداوم در حال طراحی و ساخت برترین دوربین های به رو ز و با کیفیت میباشد.

علاقه مندان بیشتری که به شکل کاملا پیشرفته در حال کار هستند، علاقه و اشتیاق زیادی به داشتن یکی از تولیدات محصولات شرکت کانن میباشند. دوربین دیجیتال کانن 90d جزو برترین دوربین‌های این شرکت میباشد و ما تصمیم گرفته ایم قابلیت ها و توانایی های  آن را مورد تحلیل و بررسی قرار بدهیم.

تولید و طراحی

نحوه طراحی این دوربین دیجیتال کانن 90d را میشود جزو  برترین و مهیج ترین طرح هایی این شرکت به شمار اورد. لنز دوربین کانن 90D و قرارگیری شرکت کانن در بالای آن به همراه برجستگی که دارد، پتانسیل این را دارد تا  زیبایی این مدل را تا حد بسیار زیادی بالا ببرد و نگه داری آن توسط دست احساس بسیار زیبایی را به کاربران هدیه میدهد.

دوربین دیجیتال کانن 90d با داشتن بادی منحصر بفرد میباشد و قابلیت این را دارد تا از عرق کردن دستان عکاسان جلوگیری کند. و همین قابلیت باعث بالا رفتن تسلط عکاسان بر روی دوربین میشود. پس تمامی کلید ها به شکلی در کنار یکدیگر طراحی شده اند تا استفاده از آن به شکل بهتری مورد استفاده قرار بگیرد.دقت کنید که صفحه نمایش دوربین کانن 90D  امکان حرکت به سمت بیرون را پشتیبانی خواهد کرد و می‌تواند به شما در فیلم برداری و یا عکاسی کمک ویژه ی بکند.

با این حال نمیشود تاچ بودن صفحه نمایش را نیز نادیده انگاشت که به سادگی میشود از آن بهره برد و توانایی حرکتی فیلمبرداران را در زمان فیلم برداری و عکاسی به صورت شگفت انگیزی افزایش داد. این مدل به خاطر شکل تولید و طرحی که دارد، در هر شرایط خاصی میتواند به کمک شما بیایید.

لنز دوربین

کمپانی کانن قابلیت خود را در طراحی و تولید انواع لنزهای با قدرت بالا به ثبت رسانده است. این مدل با تعبیه شدن یک لنز با قدرت امکان این را دارد تا جلوی هر گونه لرزش دست را بگیرد.  وضوح به صورت اتوماتیک و نیز به حالت دستی را نیز میشود به عنوان مولفه های منحصر به فرد دوربین کانن 90D به شمار بیاوریم.

در حقیقت وضوح اتوماتیک باعث خواهد شد لنز دوربین دیجیتال کانن 90d به صورت  خودکار و با اهداف ثابت نگه داشتن توصیرها باکیفیت روی سوژه‌ها تمرکز داشته باشد.

قابلیت ها

دوربین 90D به یک درگاه  HDMI و USB مجهز شده است که وظیفه آن دیدن فایل‌های تصویری و ویدیویی به طور مستقیم به دستگاه‌های مختلف، متصل میشود. پس برای اینکه بتواند آن را به تلویزیون هم یک خروجی مخصوص تعبیه شده است که کار را برای شما بسیار ساده میکند. این مدل با مجهز شدن به سنسور  CMOS و پردازنده پر قدرت Digic 8 می‌تواند تصویرها را یکی پس از دیگری و با سرعت قابل توجه 10 فریم بر ثانیه ثبت کند.

نمایندگی رسمی کانن در ایران

این مقاله را بخوانید
مشخصات دوربین‌ کانن EOS 90D