دوربین کانن 90D با لنز 135-18 | دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 90D

دوربین دیجیتال کانن مدل EOS 90D محصول شرکت «کانن» را بلاخره بعد از سپری شدن حدود دو سال از معرفی دوربین بسیار محبوب و پرفروش 80D ، در آگوست  2019 ،با هدف بالا بردن کیفیت تصویربرداری عرضه کرد با اینکه با بالا رفتن در قسمت های گوناگون می شود آن را جانشینی به حق برای دوربین 80D کانن به شمار برد. دوربین دیجیتال کانن 90D با لنز (18-135) نخستین کیت رسمی عرضه شده از سوی شرکت کانن است. البته باید متذکر شد که می شود این دوربین را در بسته بندی بادی نیز خریداری کرد.

بررسی کلی :

دوربین دیجیتال کانن مدل  ESO 90D   دارای یک سنسور 32.5 مگا پیکسلی از جنس CMOS در کنار پردازشگر عکس DIGIC 8 است,  که با کمک این ترکیب میتوان باعث بوجود آمدن کیفیت بالا در عکسبرداری، هوشمند بودن و سرعت بینظیری در این مدل از دوربین شرکت کانن شده. این مدل از دوربین با داشتن یک قابلیت فوکوس اتومات بروز شده CMOS از نوع Dual-Pixel است که در زمان عکسبرداری live view فوکوس اتومات پشت هم عرضه می کند. وضوح 45 نقطه ای این مدل از دوربین جمعا از جنس کراس است و خیلی هوشمند کار می کنند و کار عکاسان این دوربین را چه در بحث عکسبرداری و چه تصویربرداری در زمینه فوکوس کشی بسیار دقیقتر می کند.

حساسیت این سیستم وضوح به 3-EV می رسد یعنی اینکه دقت این سیستم در محیط نوری کم نیز خیلی بالا خواهد بود. در موقعیت Live View موضوع مقداری تفاوت دارد, بدین صورت که که در این موقعیت دوربین از 5481 نقطه وضوح که سیستم انحصاری Dual Pixel را به کار می گیرد.