درباره کانن

درباره کانن

   درباره کانن :

نمایندگی کانن در راستای اهداف مشتری مدارانه ی خود، قوانین و مقرراتی را به اجرا گذاشته است که در تمامی آن ها اصل احترام به حقوق مشتریان در نظر گرفته شده است. این مرکز در دو بخش تعمیر و فروش محصولات کانن ، شرایطی را فراهم نموده است که ارائه ی خدمات به مشتریان گرامی به بهترین نحو ممکن انجام شود.

  مشتری‌مداری و جلب و افزایش رضایت آنان یکی از اهداف بسیار مهم نمایندگی کانن می باشد. در این میان مدیریت نمایندگی کنون ، نقش اصلی را در اجرای این اهداف ایفا می نماید. در سال‌های اخیر انواع بنگاه‌های اقتصادی، از شرکت‌های کوچک تازه‌ تاسیس تا شرکت‌های فراملیتی، به اهمیت رضایت مشتری پی‌برده‌اند. همگی آنها به خوبی درک نموده اند که حفظ مشتریان ، جذب مشتریان جدید را به همراه خواهد داشت.

  این مهم امروزه تا آنجا پیش رفته است که برای بنگاه‌های اقتصادی فعال در بخش خدمات عمومی، رضایت و حفظ مشتریان خود معیاری تعیین کننده در میزان موفقیت آنها شده است. مشتری مداری، مهم ترین رکن در استقبال کاربران از نمایندگی کانن است. مشتری مداری، گرایش بدست آوردن اطلاعات در مورد مشتری و استفاده از آن در تدوین استراتژی به منظور برآورد ساختن این نیازها و اجرای این استراتژی از طریق پاسخگویی مثبت به خواسته‌ها و نیازهای مشتریان عزیز است.

   کاربران همواره به دنبال مکانی مطمئن جهت خرید می باشند . همچنین پس از خرید هر محصول مهم ترین دغدغه یافتن مکانی معتبر جهت تعمیرات محصولات می باشد. در همین راستا نمایندگی کانن در ایران خدمات خود را در بخش های فروش و تعمیرات به کاربران گرامی ارائه میدهد.

   مدیریت تعمیرات کانن در تلاش است تا تمامی ویژگی‌های یک سازمان مشتر‌ی‌مدار را در بخش تعمیرات کانن پیاده‌ سازد؛ از این‌رو در نمایندگی کانن می‌توان تمامی ویژگی‌های یک مرکز مشتری مدار نظیر ارائه‌ی خدمات پس از فروش به مشتریان و تلاش در جهت اجرای آن در سطح و کیفیتی بین‌المللی، رسیدگی به شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، انعطاف‌پذیری در بخش تعمیرات کانن و ارائه‌ی راهکارهای متفاوت به مشتری، تلاش در جهت رفع و حل شکایات مطرح شده از سوی مشتریان، تلاش در جهت جذب و کسب رضایت مشتریان و ارائه‌ی اطلاعات پیش‌نیاز به صورت شفاهی و مکتوب و… را مشاهده نمود.