خدمات پس از فروش کانن

خدمات پس از فروش کانن در این نمایندگی، شامل تمامی خدمات های تعمیری میباشد که در مسیر بهینه سازی، تعمیر و پیشرفت دستگاه های شرکت کانن در حال انجام میباشد. علاقه مندان محصولات کمپانی کانن می توانند با بوجود آمدن هر گونه مشکل و ناکارامدی در دستگاه خود، به نمایندگی خدمات بعد فروش کانن تشریف بیاروند و تخصصی ترین خدمات مورد نیاز  خود را دریافت بکنند.

مدیریت نمایندگی رسمی کانن ، به خاطر تأثیر مستقیم سطوح کیفی خدمات این قسمت بر میزان راضی بودن و رضایت علاقه مندان، اصرار ویژه ای بر عرضه صحیح و اصولی خدمات مذکور خواهد داشت. اضافه بر این، به خاطر تأکید مدیریت، متخصصان خدمات بخش فروش کانن، قطعا به رعایت همه ی قانون های نوشته شده درباره احترام به مشتریان، احترام ارباب رجوع، عرضه راهنمایی ها و مشورت های مورد نیاز و عرضه بهترین کیفیت میباشند. در این راستا انتخاب تیم فنی مرکز خدمان و تعمیرات شرکت کانن بعد از بررسی های موشکافانه صورت خواهد گرفت و متخصصان این زمینه بعد از گذراندن دوره های علمی و عملی به همکاری دعوت میشوند.

واحدهای خدمات بعد از فروش کانن

مرکز خدمات بعد از فروش شرکت کانن، تشکیل شده از قسمت های زیادی میباشد که در هریک از آنها سرویس های مربوط با تعمیر و ترمیم یکی از محصولات کانن به علاقه مندان ارائه خواهد شد. تعمیرات تخصصی کانن در قسمت های مربوط با هر کالا، به واسطه حرفه ای ترین متخصصان زمینه تعمیر و با بهره برداری از بروزترین ترین تجهیزات این حوزه انجام میگیرد.

صاحبان دستگاه های کانن توانایی ان را دارند با بوجود آمدن هر گونه مشکل و نارکارآمدی در دستگاه خود به مرکز تعمیرات تخصصی کانن تشریف بیاورند و سرویس های مربوط با تعمیر دستگاه خود را دریافت بکنند. همه ی اقدامات مورد نیاز برای بهتر شدن، ترمیم، سرویس و تعمیرات تخصصی دستگاه های کانن در نمایندگی خدمات بعد از فروش canon، طبق استانداردهای جهانی و اصول علمی ارائه شده از سمت شرکت تولید کننده صورت میگیرد. واحدهای خدمات بعد از فروش کانن در قسمت زیر معرفی می گردند.

واحد ارتباط با مشتری