تعمیرات کانن در مرکز تهران

تعمیرات کانن در مرکز تهران

واحد تعمیرات کنون در مرکز تهران، مجهزترین مرکز تعمیر و سرویس دستگاه های کانن در کشور است. این مجموعه با تیمی مجرب و برخورداری از تجهیزاتی پیشرفته، ارائه دهنده خدمات پس از فروش در مرکز تهران می باشد. با علم بر اینکه دستگاه های تولید شده توسط کمپانی کانن دارای بخش های الکترونیکی، مکانیکی و نرم افزاری پیچیده ای هستند، تعمیر و سرویس این دستگاه ها نیز نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد.

از این رو تعمیر این دستگاه ها در مراکز غیر مجاز سطح شهر که به دانش کافی و تجهیزات لازم برای تعمیر این سیستم ها دسترسی ندارند، ممکن است باعث آسیب دیدگی بیشتر دستگاه و نهایتا از کارافتادگی آن شود. بنابراین با توجه به وجود نمایندگی های مجاز کانن در نقاط مختلف شهر، خواهشمندیم تا دستگاه های معیوب را به این مراکز بسپارید.

تعمیرات کانن در مرکز تهران علاوه بر تضمین استفاده از قطعات اورجینال سیستم های کانن، از گارانتی معتبر این شرکت نیز پشتیبانی می کنند. متخصصین فعال در واحد تعمیرات، مهندسین آموزش دیده زیر نظر اساتید بین المللی هستند که با دانشی کامل از مراحل عیب یابی و تعمیر در خدمت همشهریان عزیز می باشند.

واحد تعمیرات کنون در مرکز تهران، قادر به رفع تمامی مشکلات از جمله تعمیر برد و تعویض قطعات روی آن، رفع اشکلات تصویر، رفع اشکال گیر کردن لنز دوربین و مشکل در باز و بسته شدن آن، برگرداندن تصویر LCD دوربین، رفع اشکال تاچ پنل، تعمیر فلاش، رفع مشکل آبخوردگی و اشکال در مدار دوربین، تمیز کردن هد دوربین، رفع کلیه مشکلات نرم افزاری، رفع اشکال رکورد مات، تعمیرات تخصصی لنز خواهند بود.

علاوه بر دوربین، این مرکز ارائه دهنده خدمات پس از فروش همچون سرویس و تعمیر ماشین آلات اداری همچون اسکنر، پرینتر و دستگاه فتوکپی نیز می باشد.

شفافیت در عرضه خدمات و هزینه تعمیرات از ویژگی های بارز بخش تعمیرات کنون در مرکز تهران می باشد. کاربران در صورت بروز مشکل در دستگاه، می توانند قبل از درخواست تعمیر، از هزینه تعمیر مطلع شوند. همچنین کارشناسان ما قبل از اعزام سرویسکار حدود قیمت را به مشتری اعلام می کنند. لازم به ذکر است در صورتی که دستگاه دچار اشکالات سطحی باشد، کاربر می تواند بصورت تلفنی مشکل را با متخصصین و مهندسین بخش تعمیرات در میان بگذارد و با راهنمایی های متخصصین مرکز، شخصا به رفع مشکل دستگاه کپی بپردازد.

برخی از مشکلات شایع در پرینترهای کانن شامل پخش کردن رنگ، گیر کردن کاغذ دورن دستگاه، انجام نشدن دستور پرینت، مشکل در کاغذ کش، کم رنگ بودن پرینت، وجود خط های افقی و عمودی در پرینت، ایجاد صدای غیر طبیعی در دستگاه و مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری دیگر است.

در این مرکز تعمیر و تعویض قطعات انواع پرینترهای سوزنی، لیزری، جوهرافشان و پرینترهای چندکاره کانن انجام می شود. خدمات پس از فروش پرینتر کانن شامل سرویس تخصصی کلیه قطعات الکترونیکی و مکانیکی دستگاه و همچینین برنامه های نرم افزاری آن می باشد.

تعمیرات کانن در مرکز تهران