تعمیرات کانن در غرب تهران

تعمیرات کانن در غرب تهران

تعمیرات کانن در غرب تهران از جمله واحدهای پویا در زمینه تعمیر و سرویس محصولات کانن در شهر تهران است. این بخش تامین کننده تمامی قطعات مورد نیاز برای تعمیر دوربین های عکاسی، فیلم برداری، اسکنر، پرینتر و دستگاه فتوکپی کانن است. لازم به ذکر است که قطعات استفاده شده در واحد تعمیرات نمایندگی های کانن، کاملا اورجینال می باشد.

واحد تعمیرات کانن در غرب تهران، متخصصین خود را برای اطلاع از آخرین متدهای تعمیر و سرویس دستگاه های کانن به دوره های آموزشی بین المللی اعزام می کند تا با بالاترین سطح دانش اقدام به تعمیر این دستگاه ها کنند. بعلاوه این واحد جهت عیب یابی و تعمیر دستگاه های معیوب از تجهیزات و امکانات پیشرفته ای بهره می گیرد که علاوه بر جلوگیری از آسیب دیدگی دستگاه ها، پروسه تعمیر نیز با سرعت بالاتری انجام شود.

از جمله شایع ترین مشکلات به وجود آمده در دوربین های عکاسی کانن می توان به آبخوردگی و شکستگی دوربین، مشکل در دکورد مات، مشکل در تصویر LCD و تاچ پنل، مشکل در لنز دوربین، سوختگی قطعات برد و … اشاره کرد. شایان ذکر است که مهارت و تجربه بالای متخصصین واحد تعمیرات کانن در غرب تهران، به رفع کلیه مشکلات به وجود آمده در دوربین ها و ماشین آلات اداری کانن منجر می شود.

این واحد ابتدا با بررسی مشکل به وجود آمده در دستگاه، هزینه تعمیر، مدت زمان لازم برای این کار و در صورت نیاز قطعه لازم را به حاصب کالا اطلاع داده و در صورت موافقت وی اقدام به تعمیر دستگاه می نمایند. در صورتی که گارانتی دستگاه معیوب دارای اعتبار باشد، هزینه تعمیر دستگاه تنها در موارد خاص که شامل کارانتی نمی باشد دریافت خواهد شد.

برای تعمیر دستگاه های کانن می توانید به صورت حضوری به نمایندگی کانن و بخش تعمیرات کانن در غرب تهران مراجعه نمایید و یا درخواست اعزام واحد تعمیر را به محل داشته باشید.