اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120

اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120

اگر صاحب کسب و کاری هستید مطمئناً شما نیاز به برخی ادوات و ماشین‌های اداری دارد. یکی از مهم‌ترین این لوازم، اسکنر است. گاهی اوقات در هنگام ثبت ‌نام یا تأیید هویتتان در یک وب‌ سایت نیاز دارید تا تصویر برخی از مدارک خود را به کامپیوتر شخصی‌تان انتقال دهید. اگر شما اسکنر خوبی داشته باشید، می‌توانید با کیفیت بالا این کار را انجام دهید؛ اما چه اسکنری با چه مدلی و از چه شرکتی باید تهیه کرد؟

شرکت کانن یکی از بهترین شرکت‌های جهان در این زمینه است. این شرکت با تولید لوازم الکتریکی و الکترونیکی توانسته است نبض بازار را در دست بگیرد. شرکت ژاپنی کانن برای همه‌ی سلیقه‌ها و همه‌ی افراد محصولی متناسب تولید می‌کند. اگر شما یک کسب و کار بزرگ یا کسب و کار کوچک دارید، برای هر کدام یک محصول خاص دارد. در این مطلب به بررسی اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120 خواهیم پرداخت. اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120

مشخصات کلی
در انتخاب اسکنر عوامل متعدد و زیادی وجود دارد که می‌تواند در انتخاب شما اثر بگذارد. یکی از این عوامل وزن و اندازه آن بوده؛ چراکه اگر شما بخواهید در اداره یا محل کسب و کارتان از یک دستگاه اسکنر استفاده ببرید، نیاز دارید تا برای آن یک فضایی درست کنید. همچنین در کنار فضای اشغالی گاهی نیاز می‌شود که آن را جابجا نمایید. اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120 دارای ابعاد 40*370*250 میلی‌متر و وزن 6/1 کیلوگرم است. هم اندازه و هم وزن این محصول شرکت کانن بسیار عالی و متناسب است. شما می‌توانید با استفاده از این دستگاه کاغذهایی را با حداکثر اندازه A4 اسکن کنید. یک اسکنر کوچک و سبک ولی فوق‌العاده.

مشخصات اسکنر
هر دستگاه دیجیتال از یک تکنولوژی یا استانداری برای خدمات خود استفاده می‌کند. در این اسکنر از تکنولوژی CIS استفاده شده که در نوع خود بسیار عالی است. اسکنر به دلیل اینکه با تصویر سروکار دارد، رزولوشن تصویر نیز می‌تواند یکی از پارامترهای مهم آن باشد. رزولوشن اپتیکال اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120 میزان 2400*4800 dpi و میزان 19200*19200 dpi رزولوشن دیجیتال این اسکنر است. شما با مقدار پولی که پرداخت می‌کنید، می‌توانید یکی از بهترین اسکنرها با رزولوشن فوق‌العاده تهیه کنید.

در کنار رزولوشن که یک پارامتر کیفی است، شما باید سرعت اسکنر را نیز در نظر بگیرید. سرعت اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120 در اسکن صفحات رنگی می‌تواند هر برگ را در 16.7 ثانیه و اسکن سیاه و سفید نیز برای هر برگ نیاز به 5.6 ثانیه زمان دارد. البته سرعت پیش‌نمایش این اسکنر 14 است.

شما می‌توانید کاغذهایی با اندازه A4 و Letter را به‌عنوان ورودی تحویل بدهید و از اسکنر خروجی عکس یا PDF آن را تحویل بگیرید. یکی از بهترین ویژگی‌هایی که این دستگاه دارد، فناوری OCR یا قابلیت تشخیص متن دارد. شما می‌توانید با استفاده از این فناوری اسناد خود را اسکن و آن را تبدیل به متن کنید. برای مثال ممکن است کتابی را داشته باشید که کمیاب است. با اسکن و تبدیل آن به متن می‌توانید در حفظ کتاب باارزش خود تلاش کنید. اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120 را می‌توان خارق‌العاده دانست.

سایر قابلیت‌ها
هر دستگاه الکتریکی اگر دکمه‌ی زیادی داشته باشد، کاربر سردرگم می‌شود. شرکت کانن در اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120 تنها 4 دکمه بر روی اسکنر تعبیه کرده است. دکمه‌هایی از قبیل Email برای ارسال فایل‌های اسکن شده به صورت پست الکترونیکی، Photo و Copy برای اسکن مدارک و PDF برای ذخیره‌سازی فایل به‌صورت PDF طراحی شده است. برای اتصال به کامپیوتر می‌توانید با استفاده زا پورت USB 2.0 فایل‌های خود را اسکن کنید. همچنین می‌توانید از دفترچه‌ی راهنمای این محصول برای اطلاعات بیشتر نیز استفاده کنید. البته به همراه اسکنر کانن مدل CanoScan LiDE 120 یک کابل usb نیز وجود دارد.

لینک های مرتبط: نمایندگی کانن | فروشگاه کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی مرکزی کانن | نمایندگی دوربین عکاسی کانن | نمایندگی رسمی کانن در تهران | نمایندگی کانن در شمال تهران | نمایندگی کانن در جنوب تهران |نمایندگی کانن در شرق تهران | نمایندگی کانن در غرب تهران | اسکنر حرفه ای اسناد کانن مدل DR-6030C | اسکنر مدل imageFORMULA DR-M1060 | اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C240 Office | تعمیر اسکنر کانن