اسکنر کانن

اسکنر کنون

 اسکنر وسیله‌ای است که به صورت نوری، تصاویر، متون و یا دست نوشته‌ها را اسکن می‌کند و به تصویر دیجیتال تبدیل می‌کند.

   شرکت کانن یکی از شرکت هایی است که اسکنر باکیفیت تولید میکند. اولین اسکنر کنون درسال 1970 تولید شد. این اسکنر کنون اندازه ی بسیار بزرگی داشت اما باتوجه به کیفیت مطلوبی که نسب به بقیه ی اسکنرهای آن زمان داشت ؛ مورد استقبال زیاد مردم قرار گرفت. پس از اولین اسکنر کنون ، شرکت کانن تمام تلاش خود را برای طراحی و تولید ماشین های اداری پرقدرت گذاشت.از آن پس مدل های بسیاری از اسکنر کنون در بازار ارائه شد.

اولین اسکنر کنون که کم حجم  بود؛در سال 2000 رونمایی شد. این اسکنر کنون کیفیت بسیار بالا و حجم بسیار کمی را دارا بود.

پس از آن و در سال 2005 شرکت کانن محصولی متفاوتی را ارائه داد. محصولی که ادقامی از چند ماشین اداری کانن بود. این محصول شامل اسکنر کنون نیز بود. همین امر باعث شده بود تا این محصول  مورد استقبال قرار بگیرد.

پس از محصول ادقامی کانن، چندین مدل اسکنر کنون که بسیار کم حجم بودند ، برای مصارف خانگی به بازار ارائه شدند.

کانن همچنان برای آن دسته از افرادی که تنها از اسکنر کنون میخواهند بهره ببرند،مدل های مختلفی  با امکانات متنوع تولید میکند.

نمایندگی اسکنر کنون

   در سال 1960 میلادی شرکت کانن طراحی و تولید ماشین های اداری را آغاز کرد.اولین ماشین اداری که شرکت کانن تولید کرد ،دستگاه فتوکپی بود.پس از آن شرکت کانن به فکر طراحی و ساخت پویشگر عکس یا همان اسکنر افتاد.می توان گفت عرضه ی اولین اسکنر کنون به بازار،تحول بزرگی در فروش ماشین های اداری ایجاد کرد.ادارات که کمبود همچین ماشینی را احساس میکردند؛از این ماشین اداری کانن بسیار استقبال کردند.طولی نکشید که اسکنر کنون به یکی از پرطرفدارترین ماشین های اداری در سرتاسر دنیا تبدیل شد. کانن برای مدیریت فروش و بدست گرفتن بازارهای حهانی اقدام به تاسیس نمایندگی اسکنر کنون در کشورهای مختلف کرد.نمایندگی اسکنر کنون برای اولین بار در دهه ی هشتاد میلادی در 20 کشور اروپایی تاسیس شد.در این کشورهای اروپایی ، از نمایندگی اسکنر کنون بسیار استقبال شد و همین امر باعث شد که شرکت کانن برای تاسیس نمایندگی اسکنر کنون در دیگر کشورها تشویق شود.

   در سال2000میلادی اولین نمایندگی اسکنر کنون در ایران تاسیس شد.با توجه به اریجینال بودن اسکنرهای ارائه شده ؛همچنین قیمت بسیار مناسب آن مورد استفاده ی گسترده در مدارس و ادارات و…قرار گرفت.در سال 2005 اولین اسکنر کم حجم و چندکاره ی کانن رونمایی شد.این اسکنر کنون که قیمت بسیار مناسبی داشت ؛ برای مصارف خانگی استفاده میشد.با ورود این اسکنر به نمایندگی اسکنر کنون در ایران؛استقبال بسیار خوبی از جانب مردم صورت گرفت .نمایندگی اسکنر کنون نزدیک به دو دهه است که در ایران فعالیت می کند. خدمات پس از فروش متنوع تنها بخشی از خدمات ارائه شده از سوی نمایندگی اسکنر کنون است.نمایندگی اسکنر کنون در زمان خرید محصول مشاوره ی رایگان و آموزش های لازم برای نصب و کار با دستگاه را ارائه می دهد، همچنین ارائه ی گارانتی معتبر و تعمیرات مناسب تنها بخشی از خدمات پس از فروش نمایندگی اسکنر کنون در ایران است.

انجام سرویس های کلی دستگاه اسکنر کنون ، بررسی تغذیه کننده کاغذ و مکانیزم کار دستگاه، بررسی و اصلاح موتور دستگاه، عیب یابی خطاهای فتوکپی، شارژ کارتریج دستگاه، تعویض پیکاپ، تنظیمات مربوط به بورد دستگاه، عیب یابی درام فتوکپی، تعویض قطعات معیوب، تعمیر و تعویض قطعات فیوزینگ و… برعهده تکنسین های نمایندگی اسکنر کنون می باشد

کلمات مرتبط : نمایندگی کانن ، فروشگاه کانن ، تعمیرات کانن ، تعمیرات دوربین کانن