اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C240 Office

[icon_timeline timeline_style=”jstime” timeline_line_color=”#dd0000″][icon_timeline_feat]

اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C240 Office

اسکنر یکی از تجهیزات و ماشین‌های اداری است که در هر کسب و کاری برای اسکن و انتقال تصاویر آن به سیستم‌ها نیاز است. اگر یک کسب و کار بزرگ دارید، اگر می‌خواهید کارهایتان را به‌صورت حرفه‌ای اسکن کنید و اگر می‌خواهید برای مدت طولانی اسکنر خود را تغییر ندهید پیشنهاد ما به شما انتخاب محصولات شرکت کانن است.

اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office یکی از فوق‌العاده ترین اسکنرهای موجود در بازار است. مطمئن باشید با تهیه این دستگاه هیچ‌ وقت از خرید آن پشیمان نخواهید شد. در ادامه برای شما از مشخصات و ویژگی‌های حرفه‌ای این اسکنر بیشتر خواهیم گفت.اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C240 Office

مشخصات کلی
طراحی‌های محصولات شرکت ژاپنی کانن خیره‌کننده است. در کنار ویژگی طراحی می‌توان احترام به حقوق مشتری را نیز یکی دیگر از ویژگی‌های این شرکت بیان کرد.

اگر می‌خواهید برای محل کار خود یک اسکنر تهیه کنید دو ویژگی وزن و اندازه‌ی آن می‌تواند مهم‌ترین دغدغه برای شما باشد. اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office تنها با 231*253*291 میلی‌متر فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند که شما می‌توانید به‌راحتی آن را بر روی میز کاری خود قرار دهید. همچنین ممکن است شما بخواهید که پس از مدتی اسکنر خود را جابجا کنید. به‌راحتی می‌توانید تنها با حمل 2.8 کیلوگرم این اسکنر را جابجا کنید. اندازه مناسب و وزن کم در کنار کیفیت فوق‌العاده یعنی قدرت شرکت کانن.

کاربرانی که اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C240 Office را تهیه می‌کنند قادر خواهند بود که برگ‌هایی با حداکثر اندازه A4 اسکن کنند. این دستگاه هم قابلیت اسکن تصاویر رنگی و هم اسکن تصاویر سیاه و سفید دارد.

مشخصات اسکنر
کیفیت یا همان رزولوشن را باید مهم‌ترین شاخص یک اسکنر دانست. رزولوشن اپتیکال اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office مقدار 600 dpi دارد که تا عمق 24 بیت اسناد و تصاویر شما را اسکن می‌کند. در کنار رزولوشن سرعت این دستگاه حرفه‌ای نیز برای شما باید مهم باشد. شما می‌توانید تصاویر رنگی خود را با سرعت 60 برگ در دقیقه و اسناد سیاه و سفید خود را با سرعت 90 برگ در دقیقه اسکن کنید. تنها می‌توان گفت این اسکنر فوق‌العاده عالی است.

یک قابلیت دیگری که این محصول شرکت کانن دارد، قابلیت اسکن دو رو است. سرعت این دستگاه به خودی زیاد است، شما نیز علاوه‌براین می‌توانید با اسکن دو رو سرعت خود مضاعف کنید. یک ویژگی بی‌نظیری که کمتر اسکنری دارد، تشخیص خودکار متن یا OCR بوده که در اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office نیز استفاده شده است. ظرفیت سینی این محصول 60 برگ بوده و تعداد تصاویر برای اسکن در هر روز، 4000 فایل پیشنهاد شده است.

سایر قابلیت‌ها
این دستگاه با این همه امکانات و حرفه‌ای بودن تنها 3 دکمه دارد که نشان می‌دهد این دستگاه برای کاربر ارزش قائل شده و کارایی آسانی را برای آن در نظر گرفته است. همچنین شما می‌توانید با استفاده از یک کابل usb 2.0 به سیستم خود متصل شوید و اسناد خود را اسکن کنید. اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office قابلیت‌های فوق‌العاده و زیاد دیگری نیز دارد.

این دستگاه قادر است که با استفاده از امواج فراصوتی اسناد دو یا چندتایی را تشخیص دهد و از تکرار آن‌ها جلوگیری می‌کند. همچنین از یک سیستم فوق‌العاده عالی برای پردازش تصویر نیز بهره می‌برد. یکی از قابلیت‌هایی که می‌تواند به شما کمک کند، برنامه‌ریزی اسکن تصاویرتان است. شما می‌توانید با استفاده از دکمه‌ها و نمایشگری که بر روی دستگاه تعبیه شده، اسناد خود را برای اسکن زمان‌بندی کنید. اگر اطلاعاتی که ما به‌طور کامل برایتان توضیح دادیم کم بود، می‌توانید از دفترچه‌ی راهنمای مشتری که در هنگام خرید اسکنر کانن مدل Canon imageFORMULA DR-C240 Office به‌همراه دارد نیز مطالعه کنید.

لینک های مرتبط: نمایندگی کانن | فروشگاه کانن | نمایندگی مجاز کانن | نمایندگی مرکزی کانننمایندگی رسمی کانن در تهران | نمایندگی کانن در شمال تهران | نمایندگی کانن در جنوب تهران |نمایندگی کانن در شرق تهران | نمایندگی کانن در غرب تهران | اسکنر حرفه ای اسناد کانن مدل DR-6030C | اسکنر مدل imageFORMULA DR-M1060 | اسکنر اسناد کانن مدل imageFORMULA DR-C225 | اسکنر کنون مدل CanoScan LiDE 120 | تعمیر اسکنر کانن

[/icon_timeline_feat][/icon_timeline]