اجاره دوربین عکاسی

اجاره دوربین

اجاره لوازم عکاسی و فیلمبرداری

در سالیان گذشته وقتی که علاقه مندی به عکسبرداری یا فیلم برداری پیدا کرده میکند با خرید کردن اولین دوربین آغاز به فعالیت مورد نظر خود می کرد ولی با گذر زمان و بیشتر شدن لحظه ای فناوری ها جمع کثیری از علاقه مندان و تیم های دیگر قدرت خریدن لوازم فیلمبرداری یا عکاسی را نخواهند داشت از این جهت کاربران و موسسه به سمت رزرو لوازم و رنت آن یا به اصطلاح عمومی تر اجاره لوازم عکاسی و یا فیلمبرداری روی آورده اند.

از دید اقتصادی برای تیم های فیلم یازی و یا استودیو ها اجاره دوربین حرکتی بسیار حساب شده و منطقی به شمار می آید. اجاره کردن تجهیزاتی مثل دوربین های full hd و لنز ها  به خاطر بروزرسانی پرسرعت، کم استفاده و متنوع بودن بالا مخصوص اقشار فیلم ساز و آتلیه داران اصلا به صرفه نمیباشد کرایه آن کم هزینه تر آب میخورد. از سمت دیگر علاقه مندان دانش آموز و تصویربرداری تازه کار به خاطر بالا بودن هزینه و تنوع توانایی ان را خواهند داشت از مدل های عکاسی و فیلمبرداری کم هزینه یا از لنز های متنوع عکاسی به شکل اجاره ای بهره برداری بکنند.

دسته دیگر کاربرانی وجود دارند که تصمیم گرفته اند دوربین یا لنز به روزی خریداری بکنند به این گروه به شکل جدی پیشنهاد میکنیم پیش از خرید و پرداخت پول زیاد، آن لوازم را خرید کنند و با تجربه صحیح، تصمیم منطقی برای خریدن لوازم عکاسی یا فیلمبرداری و سینمایی خود داشته باشند.

اجاره دوربین عکاسی

هزینه اجاره دوربین عکاسی

هزینه اجاره دوربین عکاسی و اجاره فلاش عکاسی طبق هزینه تهیه آن مدل ، تعداد اجاره رفتن لوازم مورد نظر طول عمر منبع تغذیه با همان باتری محاسبه خواهد شد. برگزیدن لوارم جانبی مورد نیاز از مزیت های بیشماری برخوردار میباشد ،یکی از این مزیت ها رواج دادن عرصه عکسبرداری و مشوق کاربرانی میباشد که به این جهان عکاسی علاقه فراوان دارند،و یا در عرصه عکاسی تجربه بالایی خواهند داشت اما به خاطر بالا بودن هزینه خرید لوازم در این کار ، آن را رها کرده اند . هم اکنون تعداد قابل قبولی از مجموعه های اجاره دوربین‌ عکاسی در حال فعالیت میباشندکه این یعنی به کاربران یاری میرسانند تا به جای خرید لوازم عکاسی آن را به شکل موقت اجاره کرده و فعالیت موردنظرشان را آغاز بکنند.

برای کرایه دوربین تصویربرداری باید به کدام نکته ها دقت کنیم ؟

کرایه دوربین مختص تصویربرداری به مراتب مشکل تر از اجاره دوربین مخصوص عکسبرداری میباشد. برای اجاره دوربین تصویربرداری در اول راه میبایست انتظاراتی که از یک دوربین تصویربرداری را دارید را معین کنید.

چنانچه تصمیم گرفته اید از یک مراسم کوچک تصویربرداری بکنید دوربین مدل ۸۰D  شرکت کانن برای شما گزینه بسیار استانداردی میباشد ؛ این دوربین با ارائه ویژگی وضوح خودکار تصویربرداری ساده و در عین حال با کیفیتی را تقدیم شما میکند.دوربین ۸۰D نه فقط مختص تصویربرداری بلکه برای ساخت موزیک ویدئو و نیز فیلم های کوتاه بسیار استاندارد و کارآمد میباشد.

برای تصویربرداری های پیشرفته چه مدلی را اجاره کنیم؟

چنانچه به دوربین مخصوص تصویربرداری پیشرفته نیازمند هستید می بایست به سراغ مدل های پیشرفته مانند Canon 5D Mark IV و Sony alpha 7R III بروید.

ظبط ویدئوی با بیشترین جزئیات و کیفیت ممکن از قابلیت های بارز این گروه از دوربین ها میباشند؛ البته باید در نظر بگیرید که تصویربرداری با دوربین مدل ۷R III با دشواری های خاص خود همراه میباشد!!!

 چنانچه تصویربرداری شما به طبیعت ارتباط دارید مدل های شرکت Nikon هم قابلیت این را دارد تا به شما نتایج باکیفیت و پر جزئیاتی با غلظت رنگی بینظیر تقدیم بکند.